Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

IT Champions 2022: Intel nagrodzony w kategoriach za “Inwestycje i Rozwój” oraz “Rozwiązania dla Biznesu” dla Platformy Intel vPro.

19 maja 2022 r. odbyła się uroczysta gala magazynu IT Reseller – IT Champions 2022, podczas której w imieniu branży, niezależnych dziennikarzy, a przede wszystkim czytelników, mieliśmy okazję uhonorować najlepsze firmy oraz liderów branży prestiżowymi tytułami IT Champion 2022. W dwóch kategoriach triumfowała firma Intel. 

 

Jedna z najważniejszych firm w historii branży, Intel, znana przede wszystkim z produkcji i projektowania procesorów, zdobyła dwie nagrody IT Champion 2022. Co ciekawe, żadna ze zwycięskich dla Intela kategorii nie dotyczy bezpośrednio procesorów, co tylko oddaje charakter zmian, jakie zachodzą w gigancie z Santa Clara (o czym piszę szerzej w relacji z Intel Vision 2022). Amerykańska firma zdominowała, zgodnie z opinią czytelników, kategorie “Rozwiązania dla biznesu” oraz “Inwestycje i rozwój”.

 

 

“Rozwiązania dla biznesu” to nagroda skierowana do Intela za platformę vPro. Jest to oczywista konsekwencja popularyzacji zdalnego zarządzania w ostatnim czasie – gdy stało się jasne, że hybrydowy model pracy pozostanie z nami na dobre. Intel vPro w najnowszej odsłonie to cały szereg rozwiązań, które pomagają zachować flotę firmowych komputerów nie tylko pod kontrolą, ale też w bezpiecznym, zaktualizowanym stanie oprogramowania.

 

Nagroda w kategorii “Inwestycje i rozwój” dla Intela, to uhonorowanie nie tylko dla konsekwentnego rozwoju kampusu Intel Technology Poland w Gdańsku, jednej z czołowych inwestycji amerykańskiej firmy w Europie. To także uznanie wobec rozpoczętego niedawno ambitnego planu licznych inwestycji Intela na “Starym Kontynencie”.

 

Nagrody, w imieniu firmy Intel, odbierała Aleksandra Bojanowska, Communications Manager na obszar Polski i Szwecji.

 

W wydarzeniu wzięła udział elita polskiej branży IT. Patronat nad galą IT Champions 2022, objęły: Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji – PIIT, Polska Izba Komunikacji Elektronicznej – PIKE, Związek Cyfrowa Polska – ZIPSEE, Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji – KIGEiT.

 

Jeszcze raz bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy KOLEJNYCH sukcesów! Do zobaczenia za rok!

 

Intel Vision 2022 – jaką wizję technologicznej przyszłości ma Intel? [RELACJA]

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE