Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

INZONE – nowa marka gamingowych akcesoriów od Sony.

Firma Sony ogłosiła powstanie INZONE, czyli nowej marki produktów dla graczy. Pozycja Sony w świecie gamingu, oraz efektowna stylistyka mogą być kluczami do sukcesu nowej marki. 

Ilekroć nie trzymałem w ręku pada do PlayStation zastanawiałem się nad jednym: “dlaczego Sony nie robi peryferiów i akcesoriów dla graczy?” Teraz już robi. Pod marką INZONE.

— Rynek rozwija się, rośnie zainteresowanie grami, przybywa turniejów e-sportowych, widać postęp w rozrywce związanej z grami — mówi Yukihiro Kitajima, Head of Game Business and Marketing Office, Sony Corporation. — Firma Sony ma bogaty dorobek w dziedzinie produktów z wysokiej klasy technologią audiowizualną, jesteśmy więc przekonani, że nowa linia otworzy jeszcze większe możliwości przed osobami pragnącymi zmodernizować swój obecny sprzęt gamingowy. Chcemy przyczyniać się do rozwoju kultury gamingowej, dając użytkownikom komputerów PC i konsol PlayStation® dodatkowe możliwości wzbogacania własnego życia poprzez grę. W ramach tych starań firma Sony sponsoruje również czołowe światowe ligi e-sportowe: Evolution Championship Series (Evo) 2022 i 2023, PGL DOTA2 Arlington Major 2022 i VALORANT Champions Tour.

Debiut marki INZONE to także debiut szeregu produktów i to w kilku różnych kategoriach. Uwagę w nowej ofercie zwracają dwa monitory gamingowe: INZONE M9 oraz INZONE M3. Pierwszy z nich to konstrukcja oparta o panel IPS o rozdzielczości 4K z podświetleniem Full Array Local Dimming i częstotliwością odświeżania 144 Hz. INZONE M3 może natomiast pochwalić się jeszcze szybszą matrycą  – 240 Hz z obsługą VRR.

Producent zaprojektował oba monitory tak, by możliwie dobrze współtworzyły środowisko dla gracza. Przykładem może być podstawa w formie trójnogu, która pozostawia więcej miejsca na urządzenia peryferyjne, a przy tym posiada regulację wysokości, nachylenia i system zarządzenia kablami. Oba monitory są wyposażone w automatyczny przełącznik KVM (automatyczny przełącznik koncentratora USB), umożliwiający obsługę dwóch komputerów przy użyciu tej samej klawiatury, myszy i słuchawek podłączonych do monitora. Po wybraniu trybu obrazu „Gra FPS” jasność i kontrast są optymalizowane tak, by poprawić widoczność przeciwników. Funkcja korektora czerni pozwala wydobyć detale ginące w cieniach.

Kolejna nowość INZONE to słuchawki gamingowe. Tu także wraz z debiutem marki dostajemy trzy modele o efektownej stylistyce. INZONE H9 to model bezprzewodowy z akumulatorem wystarczającym na 32 godziny pracy. INZONE H7 pozwala na jeszcze dłuższą, bo aż 40-godzinną pracę na zasilaniu akumulatorowym. INZONE H3 to natomiast klasyczny model przewodowy.

Wszystkie wyposażono w elastyczny, odchylany mikrofon na wysięgniku i funkcję balansowania głośności pomiędzy dźwiękiem z gry, a dźwiękiem chatu, dzięki czemu użytkownik może bezproblemowo komunikować się z zespołem w czasie gry. Producent podkreśla, że nowe słuchawki charakteryzują się mocnym, wyrazistym basem, co w połączeniu z brzmieniem przestrzennym 7.1, realizowanym za pomocą autorskiej technologii Sony i wspomaganym oprogramowaniem INZONE Hub, ma szanse wygenerować wyjątkowo efektowne brzmienia podczas rozrywki. Model INZONE H9 wyposażono przy tym w system redukcji hałasów z zewnątrz – zaczerpnięty zresztą z cenionych słuchawek Sony serii 1000X.

Oczywiście – urządzenia INZONE zaprojektowano przede wszystkim do współpracy z PlayStation®5. Monitor INZONE M9 jest wyposażony w funkcję automatycznego odwzorowywania odcieni HDR, pozwalającą na automatyczne rozpoznanie monitora podczas początkowej konfiguracji i optymalizację ustawień HDR. Oprócz tego monitor automatycznie przełącza się w tryb Kino podczas oglądania filmów z PlayStation®5, a w tryb Gra podczas gry. Słuchawki INZONE H9 i INZONE H7 mają funkcję wskazań ekranowych, dzięki czemu gracze zmieniający ustawienia na słuchawkach widzą efekty tych zmian na ekranie centrum sterowania konsoli PlayStation®5. Oba modele pozwalają regulować balans między głośnością dźwięku gry i czatu głosowego. Obsługują też technologię Tempest 3D AudioTech, która wzmacnia ekspresję przestrzenną dźwięku podczas gry.

Critical Communications World 2022: relacja z wydarzenia.

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE