Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

IEM 2022 odbędzie się przy udziale widowni. Do katowickiego Spodka wejdą jednak tylko zaszczepieni.

Intel Extreme Masters Katowice 2022 powraca do Spodka w nowej formie, w nowym reżimie sanitarnym, ale z tymi samymi esportowymi emocjami. 

W połowie lutego ruszą turnieje Intel Extreme Masters Katowice 2022, o łącznej puli nagród sięgającej 1,5 miliona dolarów. Po dwóch latach przerwy zobaczymy w Katowicach gwiazdy światowego esportu grające nie do pustych trybun, ale dla widowni na żywo. Będzie to już 10 edycja wydarzenia rozgrywająca się w katowickim Spodku.

Finały IEM odbędą się w dniach 25-27 lutego. W ramach wydarzenia planowany jest wyczekiwany turniej Counter-Strike: Global Offensive, w którym pula nagród wyniesie milion dolarów. O połowę mniejsza będzie w rywalizacji w StarCraft II, gdzie spośród 36 graczy z całego globu zostanie wyłoniony niekwestionowany mistrz świata.

“W najśmielszych snach nie mogliśmy sobie wyobrażać, czym stanie się to miejsce, kiedy turniej Intel Extreme Masters po raz pierwszy zawitał do Katowic. To wydarzenie reprezentuje spełnione marzenia wszystkich tych, którzy chcieli przyczynić się do rozwoju esportu. To też niezapomniane wspomnienia wszystkich fanów i graczy, którzy są z nami od lat” – komentuje Michał “Carmac” Blicharz, VP Product Development w ESL Gaming. “Jesteśmy dumni z faktu, że możemy powrócić do Katowic razem z publicznością i wspólnie celebrować tą wyjątkową rocznicę”.

Aby uczcić tę edycję turnieju Intel Extreme Masters Katowice, który organizowany jest od 2013 roku, firma ESL Gaming przygotowuje kampanię pod znakiem X, która będzie celebracją historii serii wydarzeń i bohaterów, którzy ją tworzyli. Jednym z jej kluczowych elementów będzie sekcja na stronie internetowej poświęconej Intel Extreme Masters Katowice 2022, która zostanie udostępniona już 11 stycznia 2022 roku – fani, kibice, a także osoby zainteresowane sportem elektronicznym znajdą na niej wyjątkowe zdjęcia, materiały i artykuły, które podsumują ostatnie 10 lat wielkich wydarzeń i turniejów. Z każdym tygodniem poprzedzającym IEM Katowice 2022, ESL Gaming będzie odsłaniał kolejne etapy i kulisy kampanii.

IEM 2019 – ostatni jak dotąd IEM z udziałem publiczności (fot. Krzysztof Bogacki)

Seria wydarzeń z pod znaku IEM zmienia też w tym roku swoja identyfikację wizualną. Katowice będą pierwszym wydarzeniem osadzonym w nowej szacie graficznej, która obierze teraz bardziej nowoczesną i odważną identyfikację wizualną i odda ducha rywalizacji wszystkich turniejów cyklu IEM. Zmiany są elementem kampanii rozpoczętej już w 2019 roku, której celem jest uwypuklenie charakterystyki poszczególnych produktów ESL Gaming, a jednocześnie utrzymanie wspólnej tożsamości wszystkich części ekosystemu ESL, jak np. ESL One czy ESL Pro League.

“Nowoczesna i bezkompleksowa identyfikacja wizualna będzie odzwierciedleniem historii, która stoi za serią wydarzeń Intel Extreme Masters, w szczególności za IEM Katowice” – komentuje Shahin Zarrabi, VP Brand & Corporate Marketing w ESL Gaming. “Nowa tożsamość serii symbolizuje nasze ambicje i gwarantuje jakość, na którą zasługują nasi fani”.

Wszystkie rozgrywki podczas tegorocznego IEM Katowice odbędą się z udziałem publiczności, która po dwóch latach przerwy powróci na trybuny Spodka. Całość wydarzenia będzie biletowana, co oznacza, że każda osoba chcąca wziąć udział w imprezie będzie musiała posiadać wcześniej zakupiony bilet. Kolejna, trzecia, fala sprzedaży biletów zostanie uruchomiona jeszcze w styczniu 2022, o konkretnej dacie organizator poinformuje w najbliższym czasie. Będzie to ostatnia szansa aby dołączyć do grona osób, które będą mogły wziąć udział w IEM Katowice 2022. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia ze względu na bezpieczeństwo odwiedzających, nie zostanie uruchomiona strefa IEM Expo. Ponadto, każdy z uczestników będzie musiał posiadać ważny Unijny Certyfikat Covid.

 

5 miejsce na liście firm składających patenty w USA ma… Huawei. Kto jest liderem tej listy?

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

3,272FaniLubię
8,021ObserwującyObserwuj
1,060SubskrybującySubskrybuj

POLECANE

Lenovo rozdało motocykle Ducati Monster! Wyścigowy finał konkursu „Forza Ducati! Forza Lenovo!”

Rozpoczęty wiosną ubiegłego roku konkurs „Forza Ducati!Forza Lenovo!” zakończył się i czas na przekazanie zwycięzcom nagród. A te są imponujące: 15 motocykli Ducati Monster...

NOWE WYDANIE

NAJNOWSZE