Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Huawei przechodzi na własne MetaERP, redefiniując kluczowe systemy biznesowe przedsiębiorstw

Huawei ogłosił zastąpienie dotychczasowego oprogramowania informatycznego ERP własnym systemem zwanym MetaERP, nad którym sprawuje pełną kontrolę. Ogłoszenie nastąpiło podczas ceremonii rozdania wyróżnień MetaERP, wręczanych osobom i zespołom mającym kluczowy wkład w realizację projektu.

Od 2019 roku Huawei musiał zmierzyć się ze zwiększoną presją zewnętrzną i wyzwaniami biznesowymi. Firma zdecydowała się na opracowanie całkowicie samodzielnego systemu MetaERP, który zastąpi stary model ERP. Przejście na nowe rozwiązanie było najbardziej rozległym i złożonym projektem transformacji, jakiego Huawei kiedykolwiek się podjął. W ciągu ostatnich trzech lat firma zainwestowała znaczne zasoby i oddelegowała do tego projektu kilka tysięcy osób, jednocześnie współpracując z partnerami branżowymi i ekosystemowymi, aby pokonać związane z tym wyzwania. MetaERP obsługiwać będzie 100% scenariuszy biznesowych Huawei i 80% wolumenu działalności. System przeszedł już testy miesięcznych, kwartalnych i rocznych rozliczeń, zapewniając przy tym wyeliminowanie błędów, opóźnień i korekt księgowych.

Recognizing Huawei's partners at the MetaERP Award Ceremony.jpg

Zostaliśmy odcięci od naszego starego systemu ERP i innych podstawowych systemów operacyjnych i zarządczych ponad trzy lata temu. Od tego czasu byliśmy w stanie nie tylko zbudować własny MetaERP, ale także w całości przeprowadzić proces przejścia na nowy system i udowodnić jego możliwości. Dziś z dumą możemy ogłosić, że przełamaliśmy blokadę ​- powiedział Tao Jingwen, członek zarządu Huawei.

 

Huawei ma teraz całkowitą, pełną kontrolę nad infrastrukturą informatyczną MetaERP, która została zbudowana z innych systemów Huawei, takich jak EulerOS i GaussDB. Firma współpracowała również z partnerami, aby włączyć do projektu MetaERP zaawansowane technologie, takie jak infrastruktura cloud-native, architektura multi-tenant sterowana metadanymi oraz systemami typu real-time intelligence działającymi w czasie rzeczywistym, co znacznie poprawia wydajność usług i jakość operacyjną oprogramowania. Huawei opracował tę technologię w oparciu o swoje główne zasady – budowania możliwie najprostszej architektury o jak najlepszej jakości, dostarczając najlepsze doświadczenia przy najniższych kosztach. W wielu obszarach Huawei będzie kontynuował współpracę z partnerami w celu zbudowania bardziej wydajnej i bezpiecznej infrastruktury IT dla przedsiębiorstw.

Sukcesy w rozwoju technologii wymagają rzemieślniczego ducha i lat doświadczeń. Co ważniejsze, otwarty umysł jest niezbędny, aby stymulować dokonywanie przełomów. Nie bylibyśmy w stanie zbudować MetaERP bez wsparcia naszych partnerów. Innowacja jest możliwa tylko z otwartym umysłem, a rozkwit następuje tylko wtedy, gdy pracujemy razem – podsumowała ogłoszenie Sabrina Meng, rotacyjna przewodnicząca i dyrektorka finansowa Huawei.

 

Systemy ERP (Enterprise Resource Planning) to kluczowe oprogramowanie do zarządzania infrastrukturą informatyczną przedsiębiorstwa. Huawei wprowadził system MRP (Manufacturing Resource Planning) już w 1996 roku, a następnie rozszerzył go o system ERP z kilkoma aktualizacjami. Pierwotny ERP był podstawowym systemem, na którym Huawei opierał swoją działalność i intensywny rozwój przez ponad 20 lat. Oprogramowanie to wspierało wydajne operacje biznesowe Huawei, generujące setki miliardów dolarów każdego roku w ponad 170 krajach i regionach na całym świecie.

 

Raport Accenture Technology Vision 2023: Generatywna sztuczna inteligencja stworzy nowe możliwości dla świata biznesu, łącząc sferę fizyczną i cyfrową

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE