Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

“Ekosystem jest jednym z filarów naszej strategii” – mówi dla IT Reseller TV Andrzej Gładki, Deputy General Manager – Northeast Europe Region w firmie Xiaomi.

Produkuje smartfony, smartwatche, opaski sportowe, inteligentne odkurzacze, oczyszczacze powietrza i… tysiące (dosłownie) innych produktów. Xiaomi jest producentem, który osiąga coraz lepsze rezultaty, zarówno w Polsce, jak i na świecie, chociaż sekretem jest nie tylko bogate portfolio. W naszym programie “Liderzy branży” opowiada o tym Andrzej Gładki, Deputy General Manager Xiaomi na region Europy Północnej i Wschodniej.

 

Xiaomi jest na polskim rynku firmą-fenomenem. Za tą marką na naszym rynku długa droga. Od producenta, którego nazwa brzmiała dziwnie i obco, do marki o potężnej społeczności fanów, którzy cenią sobie chyba nie tylko relację cena/jakość oferowanych przez Xiaomi produktów. O dalszym rozwoju produktowego portfolio, o aktualnej pozycji na rynku smartfonów i planach na przyszłość rozmawiamy z Andrzejem Gładkim, Deputy General Managerem Xiaomi na region Europy Północnej i Wschodniej.

 

 

  • Nagroda IT Champion 2021 w kategorii “Mobile” dla Xiaomi Technology Poland nie powinna zaskakiwać nikogo. Rewelacyjne rezultaty sprzedaży, bardzo ceniony przez użytkowników sprzęt na każdej właściwie półce cenowej i potężna baza fanów marki.
  • Nagroda IT Champion 2021 “Innowacje” także trafiła do Xiaomi. Firma stale rozwija swoje portfolio i coraz częsciej pojawiają się w nim produkty wyjątkowo oryginalne np. posiadający drugi, pomocniczy ekran Mi 11 Ultra.
  • Rozwiązania IoT i smart home to kategoria, której znaczenie już nie jest małe, ale z czasem będzie rosło – wraz z upowszechnianiem się tego rodzaju technologii. Nagroda w tej kategorii także trafiła do Xiaomi Technology Poland, które w ofercie ma wiele urządzeń własnego ekosystemu smart home.

 

Więcej info z gali IT Champions 2021, poniżej:

IT Champions 2021: Xiaomi Technology Poland z trzema statuetkami, w tym dla najbardziej innowacyjnej firmy, lidera z obszaru IoT i smart home oraz w kategorii mobile!

3,272FaniLubię
8,767ObserwującyObserwuj
1,060SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE