Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Dział FITTLE firmy Xerox pomoże Black Buffalo 3D wprowadzić na rynek technologię druku 3D z betonu

Ostatnio przemianowana na FITTLE, jednostka usług finansowych Xerox specjalizująca się w pomaganiu firmom w adaptacji do warunków rynkowych i rozwoju. Jako część nowo podpisanej umowy o kolaboracji z Black Buffalo 3D ma pomóc tej firmie w rozwoju ich technologi druku 3D w budownictwie, oferując finansowanie projektów, w których mogą one zostać wdrożone.

“To partnerstwo ma po prostu pozytywny efekt i jesteśmy podekscytowani tym, co robimy dla naszych klientów” – dodał Tim Murphy, prezes Black Buffalo 3D Finance. “To zbliżenie ConTech i FinTech, które teraz umożliwia firmom budowlanym i wykonawcom szybsze rozwiązanie kryzysu w zakresie przystępnych cenowo mieszkań”.

Black Buffalo 3D z siedzibą w Pensylwanii produkuje budowlane drukarki 3D, które są przeznaczone do wynajmu na zasadzie “pay-per-print”. Firma realizuje takie zamówienia za pomocą swoich autorskich systemów montowanych na bramownicach NEXCON. Urządzenia te posiadają modułowy system szyn, który pozwala użytkownikom na dostosowanie obszaru drukowania, spełnienie wymagań specyficznych dla danego projektu i skalowanie w celu realizacji dużych projektów komunalnych.

Maszyny NEXCON firmy Black Buffalo 3D mają również otwartą konstrukcję leja, co zapewnia użytkownikom bezpośrednią kontrolę, a prędkość drukowania wynosząca 9,8 cala na sekundę odpowiada limitom określonym przez Occupational Safety and Health Administration i umożliwia tworzenie struktur o powierzchni 1000 stóp kwadratowych w czasie poniżej 20 godzin.

Dzięki tym zaletom Black Buffalo 3D zostało wybrane do realizacji dużych projektów mieszkaniowych, takich jak planowany przez Alquist 3D druk 3D 200 domów. Budynki powstają w celu zaspokojenia potrzeb rosnącej siły roboczej w mieście Pulaski, w dolinie Virginia’s New River Valley, które jest jednym z najszybciej rozwijających się regionów w USA, jeśli chodzi o miejsca pracy w branży technologicznej.

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE