Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Commvault z nowym Marketing Managerem – do zespołu dołączyła Beata Tokarska, będzie odpowiadać za realizację strategii marketingowej i nadzór nad działaniami komunikacyjnymi w regionie CEE.

Beata Tokarska objęła stanowisko CEE Marketing Manager w firmie Commvault, będącej czołowym dostawcą rozwiązań do ochrony danych i zarządzania informacjami. Będzie ona odpowiedzialna za realizację strategii marketingowej i nadzór nad działaniami komunikacyjnymi w regionie Europy centralnej i wschodniej. W skład regionu za który jest odpowiedzialna wchodzi Polska, Austria, Szwajcaria, a także Europa wschodnia: Rosja i Wspólnota Niepodległych Państw.

 

Tokarska posiada ponad jedenaście lat doświadczenia zdobytego podczas pracy w działach marketingu w firmach z branży IT, telecom, technologii dla transportu czy farmacji. Przez ponad siedem lat związana była zawodowo z HPE gdzie zajmowała stanowisko Country Marketing Manager i była odpowiedzialna za realizację kompleksowych działań marketingowych firmy na rynku polskim. W HPE Tokarska z powodzeniem rozwijała współpracę z kanałem partnerskim, dzięki skutecznemu budowaniu i wdrażaniu programów marketingowych. Koordynowała też liczne projekty międzynarodowe w obszarach rozwiązań storage.

 

“Firmy funkcjonujące we współczesnej rzeczywistości, bez względu na sektor i rynki na których działają, jeśli chcą być konkurencyjne, muszą efektywnie zarządzać danymi. To właśnie dane są najcenniejszym aktywem, mającym największy potencjał. Ich utrata w wyniku działań takich jak ataki ransomware naraża przedsiębiorstwa na ogromne niebezpieczeństwo. Commvault to technologiczny lider w obszarze zarządzania danymi i ich ochrony. Moją misją jest sukcesywnie podnoszenie świadomości klientów w kwestii bezpieczeństwa danych oraz możliwości jakie daje współczesne oprogramowanie do zarządzania danymi w chmurze.”  podkreśla Beata Tokarska, CEE Marketing Manager, Commvault.

 

Commvault trzeci rok z rzędu, został nagrodzony przez Hewlett Packard Enterprise tytułem “HPE GreenLake Momentum Partner of the Year 2021”

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE