Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

“Chcemy nadal rosnąć w Polsce, realizując coraz większy udział w obrotach za sprawą partnerów” podkreśliła Nicoleta Fedorovici, CEE Partner Ecosystem Director w SAP

Ekosystem partnerski napędza wiele biznesów w branży IT. To właśnie partnerom wiele firm zawdzięcza swoje największe rynkowe sukcesy. SAP systematycznie przesuwa się w stronę modelu z większym udziałem partnerów, czego nie dało się nie zauważyć podczas Spotkania z Ekosystemem Partnerskim SAP w Warszawie. 

SAP spotkał się w Warszawie ze swoim ekosystemem partnerskim, co stanowiło dla IT Reseller TV okazję do porozmawiania zarówno z czołowymi przedstawicielami SAP, jak i firm partnerskich. Przed naszą kamerą stanęła Nicoleta Fedorovici, CEE Partner Ecosystem Director w SAP.

 

“Ekosystem partnerski jest bardzo ważny dla SAP, na poziomie globalnym, regionalnym, ale też na rynku lokalnym – polskim. (…) Chcemy nadal rosnąć w Polsce, realizując coraz większy udział w obrotach za sprawą partnerów” – powiedziała Nicoleta Fedorovici, CEE Partner Ecosystem Director w firmie SAP – “SAP chce wspierać ekosystem partnerski poprzez lokalne inwestycje (…). Wiem, że lokalny zespół SAP jest bardzo zaangażowany w pracę z partnerami”

 

 

Wspomniane zaangażowanie było doskonale widoczne podczas lipcowego wydarzenia w Warszawie. SAP coraz silniej stawiając na ekosystem partnerski prawdopodobnie strzela w przysłowiową dziesiątkę, bo potencjał na polskim rynku systemów ERP wciąż jest znaczący.

 

Przypominamy także, że SAP jest laureatem tegorocznych nagród IT Champions:

IT CHAMPIONS 2023: “Jest tylko jeden kierunek: chmura” – powiedział Bartłomiej Wołoszyn, SAP Polska

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE