Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Xerox stawia na innowacyjne rozwiązania – Najnowszy skaner Xerox DocuMate 6710 przyspiesza cyfrową transformację dzięki ogromnej prędkości produkcji i równoczesnej możliwości skanowania.

Najnowszy skaner Xerox DocuMate 671, przyspiesza proces transformacji cyfrowej dzięki sterownikowi, obsługującemu wiele skanerów, podłączonych do tego samego komputera. Operatorzy mogą używać jednocześnie kilku urządzeń lub skanować na jednym podczas konfiguracji innych, dzięki czemu są w stanie zwiększyć liczbę stron skanowanych na godzinę.

 

DocuMate 6710 został zaprojektowany z myślą o branżach, w których duże ilości papieru są nadal na porządku dziennym – jak w systemie sądownictwa, dokumentacja w opiece zdrowotnej czy w systemie edukacji. Szybkość oraz zdolność obsługi papieru DocuMate 6710, umożliwiają operatorom łatwe i szybkie skanowanie partii, co jest szczególnie ważne w sytuacji, gdy czas oczekiwania na efekt końcowy pracy operatora jest kluczowy dla klienta. W związku z umową licencyjną, dotyczącą znaków towarowych Xerox Corporation, DocuMate 6710 będzie produkowany i sprzedawany przez Visioneer, zgodnie ze standardami kontroli jakości Xerox.

 

“DocuMate 6710 to inteligentna, długoterminowa inwestycja, zwłaszcza jeżeli weźmiemy pod uwagę, że równoległe skanowanie pozwala podwoić lub potroić wydajność w przystępnej cenie” – podkreśla Walt Thinfen, prezes i dyrektor generalny Visioneer. “Równoległe skanowanie pozwala na zwiększone osiągi, a w połączeniu z rzeczywistą prędkością produkcyjną DocuMate 6710 operatorzy zauważają znaczną poprawę dziennej wydajności.”

 

Prędkości skanowania jak w reklamie

Na wysoką prędkość produkcji składa się wiele czynników jak: szybkość skanera oraz wewnętrznego przetwarzania obrazu, podłączony komputer i oprogramowanie używane do skanowania dokumentu.

Urządzenie Xerox DocuMate 6710 z opcją 100 stron na minutę jest obsługiwane przez:

  • Technologia Visioneer’s On-Board Acuity, zawierająca 15 algorytmów poprawy obrazu w skanerze. Procesowanie przetwarzania obrazu przebiega nawet szybciej niż prędkość, z jaką dane trafiają na komputer.
  • Macierzyste połączenie USB 3.0 w celu przyśpieszenia komunikacji między skanerem a komputerem.
  • Visioneer Acuity, które wykrywa i wykorzystuje dostępną pamięć i moc obliczeniową podłączonego komputera, aby upewnić się, że sam komputer nie stanie się barierą.
  • Cykl pracy wynoszący 35 000 stron dziennie i automatyczny podajnik dokumentów na 300 arkuszy.

 

Realny tryb pracy oraz integracja

DocuMate 6710 jest wyposażony w system OneTouch® firmy Visioneer z funkcją Acuity, umożliwiający operatorom definiowanie etapów od skanowania po integrację z nośnikiem docelowym. Użytkownicy mogą zdefiniować do 90 różnych zadań i uruchamiać je bezpośrednio z panelu sterowania skanera, a zadania te mogą być uruchamiane jednocześnie na jednym komputerze z równoległym skanowaniem. Po zeskanowaniu dokument dociera do miejsca docelowego, przy czym Visioneer TWAIN DriverPLUS z Acuity zapewnia dokładną integrację z nośnikiem docelowym lub aplikacją IT.

 

 

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE