Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

“Współpraca drogą do sukcesu” – Dell Technologies przedstawił nowe założenia programu partnerskiego na rok 2024

Dell Technologies przedstawia nowe założenia programu partnerskiego na rok 2024. Jako lider transformacji cyfrowej stawia na współpracę, pozyskiwanie kolejnych partnerów oraz inwestycje w kluczowe obszary rozwoju.

 

– W czasach tak dynamicznego rozwoju branży IT współpraca z zaufanym partnerem, który zapewni technologię, wiedzę i wsparcie we wszystkich potrzebnych obszarach, w tym AI, multicloud, edge czy cyberbezpieczeństwo, jest dla nas kluczowa. Dzięki partnerstwu z Dell Technologies możemy skutecznie pomagać naszym klientom rozwijać ich biznes i odnosić sukcesy – mówi Rachel Porco, dyrektor ds. sojuszy strategicznych, AHEAD

 

Nowe możliwości dla Partnerów Dell Technologies

Współpraca z partnerami ma ogromne znaczenie dla Dell Technologies. W ciągu minionych czterech kwartałów zagwarantowała firmie około 50% przychodów netto i odpowiadała za ponad 60% wszystkich nowych i powracających nabywców.

Ogłoszona w sierpniu strategia Partner First dla rozwiązań Storage sprawiła, że ponad 99% obecnych i potencjalnych klientów jest określana jako obszar współpracy preferujący partnerów oraz włączenie ich kompetencji oraz relacji w sprzedaż pamięci masowej. Jednocześnie czterokrotnie zwiększyła się grupa firm kwalifikujących się do statusu Partner of Record (PoR) w zakresie pamięci masowej. W tym roku Dell Technologies będzie kontynuować rozwój programu partnerskiego skupiając się na pozyskiwaniu kolejnych partnerów, osiąganiu wspólnych celów oraz zacieśnianiu współpracy w celu jeszcze skuteczniejszego wsparcia klientów.

 

Program partnerski Dell Technologies 2024 ma wiele do zaoferowania partnerom:

  • Więcej korzyści w ofercie Dell APEX Infrastructure – Dzięki aktualizacji polegającej na ujednoliceniu oferty Dell APEX Infrastructure do kategorii produktów Storage+ i Server+,całe portfolio rozwiązań Dell APEX kwalifikuje się do rabatów podstawowych i akceleratorów oraz wchodzi w skład zestawu narzędzi dla nowopozyskanych partnerów, zwiększając potencjał zysku. Ponadto Dell APEX Upfront będzie nadal dostępny dla partnerów posiadających kompetencje Dell APEX Infrastructure.
  • Więcej korzyści w ofercie Client+ i ProSupport Plus – Partnerzy „metalowi”, którzy posiadają kompetencje Client+ i osiągnęli przychód z urządzeń peryferyjnych Client, zostają zakwalifikowani do pięciokrotnego mnożnika podstawowego rabatu przy sprzedaży urządzeń peryferyjnych Dell Client i dwukrotnego rabatu podstawowego przy sprzedaży stacji roboczych Precision, monitorów i stacji dokujących Dell oraz laptopów i tabletów Dell Latitude Rugged. Zwiększa się również rabat dla partnerów, którzy dołączają usługi Dell ProSupport Plus przy sprzedaży produktów Client+.
  • Project Harmony w ofercie Partner ProServices – Powstały w maju 2023 Project Harmony to model skoncentrowany na usługach profesjonalnych, w ramach którego kwalifikujący się partnerzy integrują rozwiązania Dell ze swoimi produktami, zarządzają całym procesem angażowania klientów i korzystają ze specjalistycznej wiedzy firmy Dell. Oferta Partner ProServices jest cały czas rozbudowywana, aby umożliwić partnerom dostosowanie się do dynamicznie zmieniających się wymagań klientów.
  • Więcej korzyści w ofercie Dell PowerFlex – Partnerzy, którzy już mają kompetencję PowerFlex, lub pozyskają ją w ciągu roku, otrzymają dodatkowe 4% rabatu za obsługę nowych klientów lub wymianę rozwiązania konkurencji.

 

– Program partnerski Dell Technologies opiera się na współpracy i zaufaniu. Wspólnie dostarczamy innowacyjne rozwiązania, które bezpośrednio odpowiadają na potrzeby klientów i pomagają im osiągnąć cele transformacji cyfrowej. Dell Technologies traktuje partnerów jak oddziały własnej firmy, ponieważ podzielamy wartości biznesowe i wizje. Wyjątkowe zaangażowanie firmy Dell w tworzenie innowacji sprawia, że z niecierpliwością czekamy na kolejne wspólne projekty, dzięki którym dostarczymy naszym klientom najlepszych w swojej klasie rozwiązań – komentuje Ramón Hasky, Dyrektor Handlowy, Unitech Rio.

 

Nowe możliwości w dynamicznie rozwijających się sektorach rynku

Dell Technologies oferuje jedno z najszerszych portfolio w branży – od sprzętów po centra danych – równocześnie wywierając pozytywny wpływ na biznes, ludzi i środowisko. Program partnerski Dell Technologies 2024 stawia na rozwój trzech kluczowych obszarów odpowiadających potrzebom klientów. Są to:

  • Kompetencje w zakresie Data Science & AI
  • Kompetencje w zakresie Edge Solutions
  • Kompetencje w zakresie zrównoważonego rozwoju i ESG

W tym roku GenAI przejdzie od etapu testowania pomysłów do sprawdzania ich rentowności. Do 2028 r. dla systemu partnerskiego może to stworzyć możliwości rynkowe o wartości szacowanej na ok.158,6 mld dolarów. GenAI jest napędzana przez dane generowane na brzegu sieci i hostowane w chmurze. Partnerzy zajmujący się zagadnieniami z obszaru AI, rozwiązań brzegowych i multicloud są najlepiej przygotowani do wykorzystania tej szansy. Dell będzie ich wspierał poprzez nowe kompetencje Data Science & AI oraz Edge Solutions.

Nowe kompetencje w zakresie zrównoważonego rozwoju i ESG mają na celu pomóc partnerom lepiej odpowiadać na potrzeby ich klientów. Dell oferuje szkolenia, narzędzia i zasoby z tego obszaru oraz rozwiązania Circular Business Solutions do wygodnego recyklingu i resellingu technologii IT. Dotychczasowy 7% rabat na usługi odzyskiwania zasobów, danych i serwerów zostanie rozszerzony o rozwiązania storage. Kontynuowany będzie kwartalny program Global ESG Partner Spotlight, który wyróżnia partnerów realizujących inicjatywy pod wspólną marką zgodne z priorytetami Dell Technologies w zakresie ESG.

 

– Dzięki temu, że rozwiązania Dell powstają w zgodzie z założeniami zrównoważonego rozwoju, możemy zaoferować naszym klientom wyjątkową wartość dodaną, jednocześnie zmniejszając szkodliwy wpływ na środowisko. Nowe kompetencje w zakresie zrównoważonego rozwoju i ESG w programie partnerskim Dell Technologies zapewniają, że możemy pomóc naszym klientom w podejmowaniu odpowiedzialnych środowiskowo decyzji technologicznych. Współpracując z Dell, kształtujemy bardziej zrównoważoną przyszłość dla wszystkich – podkreśla David Harris, specjalista ds. technologii nowoczesnej infrastruktury, Global, Insight

 

Wzmocnienie współpracy

Program partnerski Dell Technologies 2024 stawia na współpracę z partnerami w ramach strategii Partner First dla rozwiązań storage i poszerzanie grupy klientów kwalifikujących się do PoR dla serwerów. Rozszerzenie grupy docelowej PoR dla serwerów zwiększa przewidywalność i atrakcyjność zaangażowania w projekty serwerowe, jednocześnie oferując partnerom wymierne korzyści wspierające rozwój biznesu.

 

– Dell zdaje sobie sprawę z kluczowej roli, jaką partnerzy odgrywają w sukcesie ich firmy. Partner First Strategy for Storage znacząco zwiększa wsparcie partnerów przez Dell Technologies i jest odpowiedzią na zachodzące na rynku zmiany w kierunku sprzedaży channelowej – zauważa Bob Venero, prezes i dyrektor generalny, Future Tech Enterprise

 

– W Polsce od początku istnienia Programu Partnerskiego rozwijamy taki model obecości na rynku, w którym kładziemy ogromny nacisk na współpracę z partnerami – dodaje Dariusz Okrasa, Senior Channel Sales Manager w Dell Technologies. – Atrakcyjny, przewidywalny i angażujący Program Partnerski jest niezbędny, aby skutecznie rozwijać ekosystem partnerów, kształtować trendy technologiczne i umacniać naszą pozycję lidera transformacji cyfrowej.

 

ISE 2024: Rekordową, jubileuszową 20-edycję targów, komentuje Michael Blackman, Managing Director ISE, odbierając nagrodę AVDS 2024 za działalność na rzecz branży

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE