Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

ISE 2024: Rekordową, jubileuszową 20-edycję targów, komentuje Michael Blackman, Managing Director ISE, odbierając nagrodę AVDS 2024 za działalność na rzecz branży

20 lat wydarzenia, które przyciąga tłumy zwiedzających i olbrzymią liczbę wystawców, to coś, co w zrozumieniu branży AV trudno pominąć. O trendach, tegorocznej edycji i kierunku rozwoju branży rozmawiamy z Michaelem Blackmanem, Dyrektorem Zarządzającym Integrated Systems Europe (ISE). 

ISE, czyli Integrated Systems Europe, to wydarzenie, które w tym roku obchodziło swoje 20-lecie. Jubileuszowa edycja tych najważniejszych w Europie targów branży AV, okazała się także rekordową pod wieloma względami. Dla nas była to natomiast okazja by porozmawiać z Michaelem Blackmanem, organizatorem ISE, od ponad 20 lat Dyrektorem Zarządzającym Integrated Systems Europe.

Mike Blackman jest dyrektorem zarządzającym Integrated Systems Events, organizatorem największej na świecie wystawy sprzętu audiowizualnego i integracji systemów. Od ponad 40 lat zajmuje się tematyką technologiczną, z czego ostatnie 20 lat poświęcił branży AV. Jest także założycielem Integrated Systems Europe. Od niewielkich targów w 2004 roku, rozgrywanych wówczas w Genewie, do kolosalnej imprezy w 2024 w Barcelonie – Michael Blackman, obecnie na czele całego zespołu ISE, zdołał zbudować jedno z najbardziej imponujących wydarzeń tego typu na świecie.

“Widzieliśmy w tym roku ponad 1400 wystawców, największą ich liczbę kiedykowiek na ISE. 82 000 metrów kwadratowych przestrzeni, ponownie – największa powierzchnia, jaką dotychczas wykorzystaliśmy. 30% większa niż rok temu i o 15% większa niż w naszym najlepszym roku dotychczas, czyli 2019” – odpowiedział Michael Blackman zapytany o skalę wydarzenia – “Ustanowiliśmy wszelkie rekordy”

 

 

Jak wspomnieliśmy podczas styczniowego wydarzenia AVDS Awards 2024, postanowiliśmy uhonorować ten niesamowity wkład w rozwój branży AV, stały rozwój przez 20 lat, nagrodą specjalną AVDS Award 2024.

“Chciałbym pogratulować Tobie oraz twojemu zespołowi wykonywania przez 20 lat świetniej pracy. Przez 20 lat zdołałeś stale rozwijać wydarzenie, także po pandemii, po wszystkich rzeczach, które jako branża przeszliśmy. Za Twój wkład w rozwój branży chciałbym wręczyć tę nagrodę AV DS Award” – powiedział Krzysztof Bogacki, redaktor naczelny IT Reseller, wręczając nagrodę AVDS 2024.

Z tak długą obecnością w branży, spojrzenie szefa ISE na rozwój całego środowiska oraz technologii jest szczególnie warte uwagi. Jakie trendy wymienia Dyrektor Zarządzający ISE, jako wiodące na tegorocznym wydarzeniu? To, jak i odpowiedzi na inne pytania znajdziecie w poniższym filmie:

 

Spostrzeżenia, jakimi podzielił się z nami szef ISE pokrywają się w znacznym stopniu z tym, co także zaobserwowaliśmy podczas targów w Barcelonie. Nasza wideorelacja z ISE 2024 jest do zobaczenia tutaj:

IT Reseller TV: Rekordową, jubileuszową 20-edycję ISE 2024 w Barcelonie komentują Krzysztof Bogacki i Mariusz Laurisz

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE