Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

[Wideo] Cyber24 Day – “Dla Samsunga, Polska jest krajem wyjątkowo ważnym” podkreśla Jacek Łęgiewicz, Samsung Electronics Polska.

Październik w tym roku jest pełen wydarzeń, ale jeśli interesuje Was temat cyberbezpieczeństwa, to organizowany przez grupę Defence24 event o nazwie Cyber24 Day był obowiązkowym punktem w kalendarzu. Była to doskonała okazja by porozmawiać z kluczowymi gośćmi wydarzenia, komentarza udzielił nam Jacek Łęgiewicz, Corporate Affairs Director w Samsung Electronics Polska. 

Temat bezpieczeństwa cyfrowego stał się jeszcze bardziej gorący od 24 lutego 2022 roku. Wówczas rozpoczęła się tzw. kinetyczna faza wojny, która w cyberprzestrzeni de facto trwała od dawna. Dziś zagrożeniem dla danych są nie tylko hakerzy działający na własną rękę, ale też ci, którzy mają wsparcie organizacji, w tym państw. To sprawia, że mówimy o coraz poważniejszym stopniu zagrożenia, a jako taki, wymaga coraz lepszych, bardziej wyrafinowanych sposobów obrony.

 

“Dla Samsunga, Polska jest krajem wyjątkowo ważnym, nie tylko ze względu na inwestycje, ale też ze względu na nasze zaangażowanie” – powiedział Jacek Łęgiewicz, Corporate Affairs Director w firmie Samsung(…) M.in. dokonaliśmy w Polsce bardzo ważnej certyfikacji naszych urządzeń wg. standardów NATO, ale także uzyskaliśmy certyfikat bezpieczeństwa kryptograficznego ABW. (…) Tutaj możemy o tym rozmawiać, tu są nasi klienci. Np. wojsko, które jest największym klientem Samsunga w Polsce”. 

 

 

Cyber24 Day odbył się 12 października w Warszawie, a tematyka skupiała się tu przede wszystkim na kwestii bezpieczeństwa, nie tylko w technicznym rozumieniu, ale także w wymiarze organizacyjnym, związanym ze sztuczną inteligencją oraz zagadnieniami prawnymi. Organizatorem była grupa Defence24, zespół pięciu redakcji zajmujących się bezpieczeństwem w rozumieniu konwencjonalnym i hybrydowym. Kolegom z redakcji grupy gratulujemy udanego wydarzenia.

W najbliższych dniach będziemy publikować kolejne nagrania z organizowanego przez grupę Defence24, kluczowego dla tematu cyberbezpieczeństwa wydarzenia jakim bez wątpienia jest konferencja Cyber24 Day, zapraszamy!

 

Pierwsze wideo z wydarzenia z komentarzem, który udzielił nam Krzysztof Malesa, Dyrektor ds. strategii bezpieczeństwa Microsoft, dostępne w poniższym wpisie:

[Wideo] Cyber24 Day – „Cyberbezpieczeństwo to gra zespołowa” – Krzysztof Malesa, Dyrektor ds. strategii bezpieczeństwa Microsoft.

 

Drugie wideo z wydarzenia z komentarzem, który udzielił nam Artur Miękina, Key Projects Sales Director w Asseco Data Systems, dostępne w poniższym wpisie:

[Wideo] Cyber24 Day – „Liczymy, że ustawa o KSC wkrótce pojawi się w finalnej wersji” podkreśla Artur Miękina, Asseco Data Systems.

 

Kolejne wideo z wydarzenia z komentarzem, który udzielił nam Michał Kanownik, Prezes Cyfrowej Polski, dostępne jest w poniższym wpisie:

[Wideo] Cyber24 Day – “O Cyberbezpieczeństwie należy pamiętać przez cały rok” podkreśla Michał Kanownik, Prezes Cyfrowej Polski.

 

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE