Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

ViewSonic zapewnia zrównoważone rozwiązania dzięki interaktywnym wyświetlaczom ViewBoard

ViewSonic Corp., wiodący światowy dostawca rozwiązań wizualnych i EdTech, przedstawia swoją globalną strategię wpływu na środowisko i społeczeństwo, skupioną wokół linii interaktywnych wyświetlaczy. W ramach swojego ciągłego zaangażowania w wywieranie pozytywnego wpływu na świecie ViewSonic planuje zintegrować zrównoważony rozwój z urządzeniami i rozwiązaniami firmy.

Celem ViewSonic jest osiągnięcie 42% redukcji śladu węglowego do 2030 r. i osiągnięcie zerowej emisji netto do 2050 r. Inne kluczowe inicjatywy w ramach strategii firmy ESG (środowisko, społeczeństwo i zarządzanie) obejmują dostosowanie się do celów zrównoważonego rozwoju Organizacji Narodów Zjednoczonych 4, 12 i 15. Cele te skupiają się na zapewnieniu wszystkim równej jakości edukacji, zapewnieniu odpowiedzialnych cykli życia produktów i promowaniu zarządzania ekosystemami.

 

„Wierzymy, że postęp technologiczny i dbałość o środowisko mogą i muszą iść w parze” – powiedział Clifford Chen, dyrektor generalny grupy prezentacyjnej w ViewSonic „Jako lider na rynku wyświetlaczy interaktywnych zrobiliśmy kluczowy krok w kierunku bardziej zrównoważonego i odpowiedzialnej przyszłość w sektorze technologii. To dziedzictwo naszego zaangażowania w odpowiedzialność środowiskową i społeczną.”

 

Dążąc do ograniczenia wpływu na środowisko, serię interaktywnych wyświetlaczy ViewBoard firmy ViewSonic zaprojektowano z materiałów pochodzących z recyklingu i wyposażono w funkcje oszczędzania energii. Ślad węglowy wyświetlaczy ViewBoard spadł aż o 24,43% w porównaniu z poprzednią generacją. Te interaktywne wyświetlacze są zarejestrowane w EPEAT® i certyfikowane przez ENERGY STAR® 8.0, co oznacza, że urządzenia spełniają wysokie kryteria ekologiczności w zakresie trwałości produktu, konstrukcji o obiegu zamkniętym i efektywności energetycznej. Do każdej tablicy ViewBoard dołączony jest również kompleksowy raport szczegółowo opisujący emisję dwutlenku węgla i ogólny wpływ na środowisko.

 

Oszczędzanie energii

Zaprojektowane z myślą o minimalizacji zużycia energii bez utraty wydajności, nasze interaktywne wyświetlacze oferują różne tryby pracy w celu zmniejszenia śladu węglowego. W trybie oszczędzania energii urządzenie automatycznie wyłącza się, gdy przez określony czas nie zostanie odebrany żaden sygnał. Po godzinie bezczynności, przechodzi w tryb gotowości poprzez ustawienie trybu ekonomicznego. W przypadku zaplanowanego włączania i wyłączania użytkownicy mogą dostosować preferowany czas w zaawansowanych ustawieniach urządzenia.

 

IT RESELLER nr 354/2023 “W dobie AI edukacja zyska jeszcze więcej” – podkreśla w wywiadzie okładkowym Jordan Chrysafidis, General Manager, WW Education Device Sales, Microsoft

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE