Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Vertiv z trzema nagrodami od Frost & Sullivan, w tym wyróżnienie w regionie EMEA za wiodącą pozycję w zakresie prefabrykowanych modułowych centrów danych (PFM).

Firma Vertiv, globalny dostawca krytycznej infrastruktury cyfrowej i rozwiązań zapewniających ciągłość jej działania, otrzymała trzy nagrody branżowe od Frost & Sullivan, w tym wyróżnienie w regionie EMEA za wiodącą pozycję w zakresie prefabrykowanych modułowych centrów danych (PFM) oraz za konkurencyjną strategię i wiodącą pozycję w zakresie wartości dla klienta w branży zasilania krytycznego w regionie Azji i Pacyfiku.

 

Wspieranie innowacji i wzrostu jest trudnym zadaniem, które dodatkowo utrudniają wymuszające zmiany strategiczne imperatywy, takie jak przełomowe technologie, kompresja łańcucha wartości, konwergencja przemysłu i nowe modele biznesowe. W tym kontekście, wyróżnienie dla firmy Vertiv oznacza bardzo duże osiągnięcie – powiedział Darrell Huntsman, dyrektor generalny Frost & Sullivan.

 

Frost & Sullivan bazuje na rygorystycznym procesie analitycznym stosowanym wobec wielu nominowanych w każdej kategorii, przed wyłonieniem ostatecznego zwycięzcy. Obejmuje on szczegółową ocenę kryteriów dotyczących najlepszych praktyk – w dwóch wymiarach dla każdego nominowanego przedsiębiorstwa. Firma Vertiv wyróżniła się w trzech kategoriach dzięki swojemu podejściu skoncentrowanemu na kliencie, zintegrowanym technicznie i wszechstronnym produktom oraz bardzo dobrym ogólnym wynikom.

Według Frost & Sullivan, zdolność firmy Vertiv do odkrywania niedostatecznie niezaspokojonych potrzeb rynku i wymagań klientów jest bezkonkurencyjna. Wykazała się doskonałością w opracowywaniu produktów i rozwiązań, które odpowiadają obecnym potrzebom rynku i przewidują przyszłe wymagania klientów. Dzięki długofalowej strategii pozycjonowania produktów, Vertiv z powodzeniem zdobył wyróżniającą się pozycję i znaczącą przewagę nad konkurencją na rynku centrów danych, w tym w takich obszarach jak kolokacja, chmura, rozwiązania dla przedsiębiorstw i urządzenia brzegowe.

 

Zaangażowanie w sprawy naszych klientów oraz dążenie do innowacji i doskonałości w branży centrów danych to jedne z naszych najważniejszych priorytetów – powiedział Rob Johnson, CEO Vertiv. Jesteśmy zaszczyceni, że firma Frost & Sullivan doceniła nasze zaangażowanie w rozpoznawanie potrzeb klientów i wartość płynącą z przyjętej strategii dotyczącej rozwiązań.

 

2022 Product Leadership Award – Branża prefabrykowanych modułowych centrów danych w regionie EMEA

 

– Portfolio firmy Vertiv w zakresie prefabrykowanych modułowych centrów przetwarzania danych bazuje na trzech kluczowych filarach: standardowej platformie produktowej, rozwiązaniach tworzonych na zamówienie oraz konstrukcjach hybrydowych. W trakcie prowadzonych przez nas analiz okazało się, że u podstaw strategii rozwoju produktów Vertiv dla wszystkich tych trzech rodzajów rozwiązań leży jedno wspólne zagadnienie – rozwiązywanie problemów klientów i zaspokajanie ich zmieniających się potrzeb. – podkreślił Gautham Gnanajothi, dyrektor ds. badań globalnych, Frost & Sullivan.

 

2021 Competitive Strategy Leadership Award – Branża krytycznej infrastruktury zasilania w regionie Azji i Pacyfiku

 

– Frost & Sullivan docenia zdolność firmy Vertiv do konsekwentnego wzmacniania jakości i rozwoju, przy jednoczesnym aktywnym rozbudowywaniu innowacyjnej oferty i dynamicznym dostosowywaniu się do potrzeb klientów. – zaznaczył Iqra Azam, analityk badań dot. najlepszych praktyk, Frost & Sullivan

 

2021 Customer Value Leadership Award – Branża UPS-ów w regionie Azji i Pacyfiku

 

– Solidny wskaźnik utrzymania klientów i zdolność do ich pozyskiwania świadczą o wysokich standardach produktów i usług. Firma Vertiv zapewniła sobie doskonałą sieć partnerską, niezmiennie wywierając bezkonkurencyjny wpływ na branżę. – dodał Iqra Azam, analityk badań dot. najlepszych praktyk, Frost & Sullivan.

 

Nowe i rozwijające się technologie siłą napędową innowacji biznesowych. Branża IT napędza innowacje, podkreślił Frank Vitagliano, dyrektor generalny GTDC podczas szczytu EMEA GTDC 2022.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE