Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Vertiv z trzema nagrodami od Frost & Sullivan, w tym wyróżnienie w regionie EMEA za wiodącą pozycję w zakresie prefabrykowanych modułowych centrów danych (PFM).

Firma Vertiv, globalny dostawca krytycznej infrastruktury cyfrowej i rozwiązań zapewniających ciągłość jej działania, otrzymała trzy nagrody branżowe od Frost & Sullivan, w tym wyróżnienie w regionie EMEA za wiodącą pozycję w zakresie prefabrykowanych modułowych centrów danych (PFM) oraz za konkurencyjną strategię i wiodącą pozycję w zakresie wartości dla klienta w branży zasilania krytycznego w regionie Azji i Pacyfiku.

 

Wspieranie innowacji i wzrostu jest trudnym zadaniem, które dodatkowo utrudniają wymuszające zmiany strategiczne imperatywy, takie jak przełomowe technologie, kompresja łańcucha wartości, konwergencja przemysłu i nowe modele biznesowe. W tym kontekście, wyróżnienie dla firmy Vertiv oznacza bardzo duże osiągnięcie – powiedział Darrell Huntsman, dyrektor generalny Frost & Sullivan.

 

Frost & Sullivan bazuje na rygorystycznym procesie analitycznym stosowanym wobec wielu nominowanych w każdej kategorii, przed wyłonieniem ostatecznego zwycięzcy. Obejmuje on szczegółową ocenę kryteriów dotyczących najlepszych praktyk – w dwóch wymiarach dla każdego nominowanego przedsiębiorstwa. Firma Vertiv wyróżniła się w trzech kategoriach dzięki swojemu podejściu skoncentrowanemu na kliencie, zintegrowanym technicznie i wszechstronnym produktom oraz bardzo dobrym ogólnym wynikom.

Według Frost & Sullivan, zdolność firmy Vertiv do odkrywania niedostatecznie niezaspokojonych potrzeb rynku i wymagań klientów jest bezkonkurencyjna. Wykazała się doskonałością w opracowywaniu produktów i rozwiązań, które odpowiadają obecnym potrzebom rynku i przewidują przyszłe wymagania klientów. Dzięki długofalowej strategii pozycjonowania produktów, Vertiv z powodzeniem zdobył wyróżniającą się pozycję i znaczącą przewagę nad konkurencją na rynku centrów danych, w tym w takich obszarach jak kolokacja, chmura, rozwiązania dla przedsiębiorstw i urządzenia brzegowe.

 

Zaangażowanie w sprawy naszych klientów oraz dążenie do innowacji i doskonałości w branży centrów danych to jedne z naszych najważniejszych priorytetów – powiedział Rob Johnson, CEO Vertiv. Jesteśmy zaszczyceni, że firma Frost & Sullivan doceniła nasze zaangażowanie w rozpoznawanie potrzeb klientów i wartość płynącą z przyjętej strategii dotyczącej rozwiązań.

 

2022 Product Leadership Award – Branża prefabrykowanych modułowych centrów danych w regionie EMEA

 

– Portfolio firmy Vertiv w zakresie prefabrykowanych modułowych centrów przetwarzania danych bazuje na trzech kluczowych filarach: standardowej platformie produktowej, rozwiązaniach tworzonych na zamówienie oraz konstrukcjach hybrydowych. W trakcie prowadzonych przez nas analiz okazało się, że u podstaw strategii rozwoju produktów Vertiv dla wszystkich tych trzech rodzajów rozwiązań leży jedno wspólne zagadnienie – rozwiązywanie problemów klientów i zaspokajanie ich zmieniających się potrzeb. – podkreślił Gautham Gnanajothi, dyrektor ds. badań globalnych, Frost & Sullivan.

 

2021 Competitive Strategy Leadership Award – Branża krytycznej infrastruktury zasilania w regionie Azji i Pacyfiku

 

– Frost & Sullivan docenia zdolność firmy Vertiv do konsekwentnego wzmacniania jakości i rozwoju, przy jednoczesnym aktywnym rozbudowywaniu innowacyjnej oferty i dynamicznym dostosowywaniu się do potrzeb klientów. – zaznaczył Iqra Azam, analityk badań dot. najlepszych praktyk, Frost & Sullivan

 

2021 Customer Value Leadership Award – Branża UPS-ów w regionie Azji i Pacyfiku

 

– Solidny wskaźnik utrzymania klientów i zdolność do ich pozyskiwania świadczą o wysokich standardach produktów i usług. Firma Vertiv zapewniła sobie doskonałą sieć partnerską, niezmiennie wywierając bezkonkurencyjny wpływ na branżę. – dodał Iqra Azam, analityk badań dot. najlepszych praktyk, Frost & Sullivan.

 

Nowe i rozwijające się technologie siłą napędową innowacji biznesowych. Branża IT napędza innowacje, podkreślił Frank Vitagliano, dyrektor generalny GTDC podczas szczytu EMEA GTDC 2022.

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE