Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Veeam Software po raz szósty z rzędu uznany za lidera w magicznym kwadrancie Gartnera.

Veeam Software, lider w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych, odzyskiwania danych i zarządzania nimi, został umieszczony przez firmę Gartner Inc. w kwadrancie liderów w raporcie „2022 Magic Quadrant for Enterprise Backup and Recovery Solutions 2022”.

Jest to nie tylko szósty z rzędu rok, gdy Gartner uznaje Veeam za lidera w Magicznym Kwadrancie, ale również trzeci z kolei rok, w którym Veeam zajmuje najwyższą pozycję pod względem zdolności do realizacji swojej wizji. Dzięki rocznym zamówieniom o wartości ponad jedngo miliarda dolarów oraz ponad 450 tys. klientów o różnej wielkości i z różnych lokalizacji, Veeam nadal zapewnia swojej społeczności najbardziej zaawansowaną ochronę danych we wszystkich środowiskach (chmurowych, wirtualnych, fizycznych, SaaS i Kubernetes), a także najwyższy poziom wsparcia dla klientów i partnerów.

 

Veeam kontynuuje dynamiczny wzrost. II kwartał 2022 r. był 18. z rzędu, w trakcie którego odnotowano dwucyfrowy wzrost przy rocznym powtarzalnym przychodzie (ARR) zwiększonym o 22% w ujęciu rok do roku (YoY), przy stałym kursie walutowym – powiedział Danny Allan, dyrektor do spraw technicznych (CTO) i Senior Vice President ds. strategii produktowej w Veeam. Jesteśmy przekonani, że nasza innowacyjność i zdolność do realizacji wizji potwierdzają naszą pozycję lidera wśród zaufanych dostawców rozwiązań do nowoczesnej ochrony danych. W ciągu ostatniego roku firma Veeam zaprezentowała aktualizacje ponad 30 produktów, w tym Veeam Backup & Replication v11a, który zawiera rozwiązania do ochrony danych w chmurach AWS, Azure i Google Cloud. Nadal wyznaczamy najwyższe standardy produktów i odpowiadamy na potrzeby klientów w zakresie redefiniowania bezpieczeństwa, osiągania odporności przed utratą danych i dostarczania rozwiązań gotowych na przyszłość.

 

Innowacyjność i rozwój produktów były ostatnio prezentowane podczas poświęconej nowatorskim metodom ochrony danych konferencji VeeamON 2022. Veeam zademonstrował kluczowe innowacje planowane na druga połowę 2022 r., w zakresie rozwiązań chmurowych (dla AWS, Azure i Google Cloud) oraz oferty SaaS (Microsoft 365 i Salesforce), a także głębszą integrację Kasten by Veeam K10 w zakresie ochrony środowisk Kubernetes oraz – oczywiście – bardzo oczekiwane rozwiązanie Veeam Backup & Replication v12.

Raporty Magic Quadrant stanowią podsumowanie rygorystycznych, bazujących na faktach badań dotyczących poszczególnych rynków, dających szeroki ogląd subiektywnej pozycji dostawców na rynkach, na których wzrost jest wysoki, a zróżnicowanie dostawców wyraziste. Dostawcy są pozycjonowani w czterech kwadrantach: liderzy (Leaders), pretendenci (Challengers), wizjonerzy (Visionaries) i gracze niszowi (Niche Players). Najnowszy raport zawiera analizę oferty 14 dostawców rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych w przedsiębiorstwach.

Pełna wersja raportu dostępna jest pod adresem: https://www.veeam.com/2022-gartner-magic-quadrant.html.

 

Dlaczego zakupy sprzętu IT warto zacząć od rozmowy z ekspertami AID, podkreśla Tomasz Ciesielski, Enterprise Channel Sales Manager w AB S.A – jeden z twórców projektu.

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE