Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Tegoroczny Computex uświetni keynote CEO AMD, Lisy Su

AMD, po raz kolejny, będzie ważnym uczestnikiem czerwcowych targów Computex 2024. To jedno z najważniejszych wydarzeń w branży, a w tym roku uświetni je keynote Lisy Su, CEO AMD. 

TAITRA (Taiwan External Trade Development Council) poinformowała o nadchodzącym wystąpieniu przewodniczącej zarządu i dyrektor generalnej AMD, dr Lisy Su, na targach Computex 2024. Prezentacja odbędzie się 3 czerwca 2024 roku i skoncentruje się na wprowadzeniu kolejnej generacji produktów AMD, obiecujących rewolucję w dziedzinie sztucznej inteligencji. Od sprzętu dla chmur obliczeniowych po rozwiązania brzegowe, PC i inteligentne urządzenia – AMD zapowiada nowe możliwości i doznania. Warto dodać, że planowana jest transmisja na żywo, choć szczegóły zostaną podane bliżej daty wydarzenia.

W międzyczasie, przed MWC 2024, AMD szykuje się do prezentacji szeregu innowacyjnych technologii, które mają wprowadzić telekomunikację w nową erę. Firma zamierza przedstawić urządzenia obsługujące 5G Advanced i 6G przy wsparciu sztucznej inteligencji. Dzięki technologii AMD, jedno urządzenie będzie w stanie obsługiwać wymagające transmisje bezprzewodowe, łącząc zaawansowane standardy z algorytmami sztucznej inteligencji, spełniając jednocześnie wysokie wymagania przepustowości i minimalnych opóźnień.

AMD, we współpracy z SRS, VIAVI Solutions, SuperMicro i iCana, przedstawi również system O-RAN, korzystający z układów AMD do obsługi zarówno komunikacji radiowej, jak i vRAN. Dodatkowo, firma Parallel Wireless opracowała oprogramowanie GreenRAN 5G, zoptymalizowane do pracy z procesorem AMD EPYC serii 8004, obiecując nawet 20-50% wyższą wydajność w porównaniu z dotychczasowymi rozwiązaniami.

 

Grupa AB z rewelacyjnymi wynikami! Dystrybutor podał dane kwartalne z Q4 2023

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE