Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

“Technologia jest po to, żeby ułatwiać nam życie, usprawniać nasze działanie” – podkreśliła Agnieszka Nosal, Dyrektor Zarządzająca Esri Polska na wydarzeniu IFS “Energize Your Business”

“Energize Your Business” to cykl spotkań organizowanych przez IFS. Najnowsza edycja wydarzenia skupiała się na tematyce trendów rynkowych oraz możliwości, jakie niesie współpraca między IFS a jej partnerami. Jedną z uczestniczek paneli dyskusyjnych była Agnieszka Nosal, Dyrektor Zarządzająca Esri Polska

IFS w swoim cyklu wydarzeń “Energize Your Business”, buduje swoistą mikro-społeczność przedsiębiorstw, które wykorzystują oprogramowanie IFS oraz tych, które to oprogramowanie wdrażają. Główną tematyką wydarzenia były trendy technologiczne wpływające na procesy biznesowe.

 

“Widoczne są trzy główne trendy. Po pierwsze jest to Digital Twin, czyli inaczej mówiąc cyfrowy bliźniak, który jest rozumiany nie tylko jako budowa takich kolorowych, ciekawych modeli 3D, ale jako modele wzbogacone o dane wektorowe, o dane z czujników Internetu rzeczy. Można sobie zadać pytanie po co? Tak naprawdę po to, żeby jeszcze lepiej odwzorowywać rzeczywistość. Po to, żeby przyspieszać procesy decyzyjne, Po to, żeby skuteczniej podejmować decyzje. Bo jeżeli popatrzymy na to, co się dzieje, to czas na decyzję skurczył się z 3 miesięcy do pewnie miesiąca, tygodnia czy nawet 24 godzin.” – wyjaśniła pierwszy z trendów Agnieszka Nosal, Dyrektor Zarządzająca Esri Polska.

 

 

IFS kolejny raz zdołał przyciągnąć przedsiębiorców, partnerów, klientów końcowych, interesującą tematyką spotkania. Udział w “Energize Your Business” przyniósł uczestnikom nowe pokłady cennej wiedzy i inspiracji do dalszych działań. Przede wszystkim jednak, była to okazja do zawiązywania nowych znajomości, które mogą okazać się kluczowe w biznesie.

Jak podkreślił przed naszymi kamerami Marek Głazowski, prezes IFS Poland & EE, wydarzenie “Energize Your Business” było doskonałą okazja aby porozmawiać z partnerami i klientami o ich biznesie, o tym, w jaki sposób można ich wspierać:

“Doskonała okazja aby porozmawiać z naszymi partnerami i klientami o ich biznesie, o tym, w jaki sposób możemy ich wspierać” – ocenił Marek Głazowski, prezes IFS Poland & EE, wydarzenie “Energize Your Business”

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE