Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

“Doskonała okazja aby porozmawiać z naszymi partnerami i klientami o ich biznesie, o tym, w jaki sposób możemy ich wspierać” – ocenił Marek Głazowski, prezes IFS Poland & EE, wydarzenie “Energize Your Business”

W sercu Warszawy, odbyło się wyjątkowe wydarzenie – “Energize Your Business”. Spotkanie organizowane przez IFS, zgromadziło wielu klientów i partnerów, tworząc platformę do debaty o przyszłości technologii oraz o synergiach napędzających biznes w dzisiejszych, dynamicznie zmieniających się czasach. W panelach dyskusyjnych udział wzięli m.in. Marek Głazowski, prezes IFS Poland & EE, Agnieszka Nosal, prezes ESRI Polska, Dariusz Olearczuk, prezes Optidata oraz gość specjalny Michał Garwacki, dyrektor ds. transformacji cyfrowej GTV. Dyskusje dotyczyły trendów rynkowych, wyzwań i możliwości, jakie niesie współpraca między IFS a jej partnerami.

IFS kolejny raz skupia uwagę przedsiębiorstw, które stoją przed potrzebą modernizacji, rozwoju i usprawnień organizacyjnych. Polski oddział skandynawskiej firmy, w swoim cyklu wydarzeń Energize Your Business, buduje swoistą mikro-społeczność przedsiębiorstw, głównie produkcyjnych, które wykorzystują oprogramowanie IFS.

 

– Mieliśmy okazję do tego, żeby z naszymi partnerami i klientami porozmawiać o ich biznesie, o tym, w jaki sposób możemy ich wspierać. (…) Rozmawialiśmy też o konkretnych rozwiązaniach dla konkretnych sektorów przemysłu. (…) Rozmawialiśmy też również o trendach rynkowych. To, z czym się teraz spotykamy, co jest wskazywane jako główne czynniki zmieniające cały pejzaż technologiczny, to oczywiście sztuczna inteligencja, ale również o elementach ESG, które bezpośrednio powiązane są nie tylko z instalacją, ale też tym w jaki sposób przedsiębiorstwa będą pracować na rynku i jak będą raportować ślad węglowy – wyjaśnił Marek Głazowski, Prezes IFS Poland & EE.

 

 

Podsumowując, “Energize Your Business” udowodniło, że siła tkwi w synergii – współpracy między technologią a ludźmi, innowacjami a odpowiedzialnością biznesową, oraz między różnorodnymi partnerami i dostawcami rozwiązań. To spotkanie nie tylko dostarczyło uczestnikom cennych wiedzy i inspiracji do dalszych działań, ale również stało się przestrzenią do nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych, które w przyszłości mogą przyczynić się do tworzenia jeszcze bardziej innowacyjnych i efektywnych rozwiązań. W świetle tych dyskusji i prezentacji, jasne staje się, że przyszłość technologii w biznesie będzie kształtowana nie tylko przez rozwój technologiczny, ale również głębokie zrozumienie potrzeb i wyzwań współczesnych organizacji.

 

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE