Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Statim Integrator i iMad Sp. z o.o. rozpoczynają współpracę. Rozwiązania Apple, Samsung oraz ekrany LED ramię w ramię!

Statim Integrator i iMad Sp z o.o. zawarły umowę o współpracy, obejmującej zakres działań produktowych, jak i wdrożeniowych. Statim Integrator to firma, którą nasi czytelnicy znają nie tylko jako ekspertów z zakresu ekranów LED i wdrożeń szeroko rozumianych rozwiązań digital signage, ale też jako partnera, którego efektowny showroom służy jako studio nagraniowe dla IT Reseller TV. iMad to eksperci od rozwiązań Apple, zarówno od strony handlowej, jak i serwisowej (Apple Premium Service Provider and Authorized Reseller).

 

W ramach umowy, Statim będzie wspierał iMad we wdrażaniu systemów prezentacji audiowizualnych, w szczególności ekranów LED i monitorów LCD firmy Samsung, a także kompleksowego systemu Digital Signage w tworzonej sieci salonów iMad w całej Polsce. iMad będzie natomiast dostawcą produktów Apple dla Statim Integrator.

 

Wydaje się to rozsądnym podziałem, jako że Statim, działający na polskim rynku już 26 lat, ma liczną grupę odbiorców, z których wielu chętnie sięga w życiu prywatnym i zawodowym po rozwiązania klasy premium, a w tych Apple ma silną pozycję. Z drugiej strony, salony iMad potrzebują efektownych wizualizacji swoich działań i oferty, jaką zapewnić mogą tylko profesjonalne rozwiązania digital signage. Tym samym partnerstwo ze Statim da firmie dostęp do wiedzy eksperckiej z tego zakresu oraz wiodących rozwiązań technicznych.

 

„ Trudne czasy stawiają nowe wyzwania. Jesteśmy na to gotowi! Zawsze twierdziłem, że marka markę wspiera. Tym bardziej się cieszę, gdyż podpisanie umowy o współpracy da efekt synergii na dotychczasowych polach działania obu firm” – powiedział Piotr Wypijewski, CEO i założyciel firmy Statim Integrator.

 

Ta współpraca od samego początku nie jest wyłącznie “papierem”. Efekty są już teraz widoczne (i działające) w salonie iMad na ul. Kruczej 50 w Warszawie, gdzie został zainstalowany ekran LED zbudowany w oparciu o panele xledpro P4 firmy Statim, o wymiarach 1,92 x 2,88 i jasności 5000 nitów. Natomiast salon iMad w Krakowie został wzbogacony o wielkoformatowe monitory LCD Samsunga, także oferowane przez Statim.

 

Obie firmy zapraszają do kontaktu. Ze strony iMad właściwy kontakt to Sławomir Rybiński, Kierownik Sprzedaży B2B (srybinski@imad.pl), po stronie Statim Integrator: Cyprian Dominiak, Dyrektor działu AV / DS (cyprian.dominiak@statim.com.pl).

 

Samsung Memory poszerza kanał sprzedaży, od teraz topowe dyski przenośne, karty SD i pamięci USB dostępne będą w sieci autoryzowanych sklepów oferujących sprzęt marki Apple – iSpot.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE