Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Samsung prezentuje wizję rozwoju Galaxy AI w swoich produktach i usługach podczas MWC 2024

Odwiedzający stoisko Samsung podczas tegorocznych targów MWC będą mieli okazję zapoznać się z możliwościami serii Galaxy S24, rozszerzonym ekosystemem produktów i usługami Samsung Connected Health, a wszystko to napędzane mocą Galaxy AI

 

Samsung zaprezentuje nowe doświadczenia mobilne bazujące na Galaxy AI podczas Mobile World Congress 2024, który rozpoczyna się dzisiaj w Barcelonie. Odwiedzający stoisko Samsung będą mogli osobiście zapoznać się z możliwościami Galaxy AI na przykładzie produktów Galaxy, ze szczególnym uwzględnieniem serii Galaxy S24, która otwiera drogę do nowej ery mobilnej sztucznej inteligencji. Możliwości Galaxy AI zostaną także rozszerzone na funkcje pozostałych produktów w portfolio marki Samsung, włączając w to inteligentne dbanie o siebie w serii Galaxy Watch6 oraz Galaxy Ring, który jest prezentowany publicznie po raz pierwszy.

 

Nasze najnowsze produkty i innowacje Galaxy uwalniają moc mobilnej sztucznej inteligencji, by stworzyć użytkownikom nowe możliwości w codziennym życiu” – powiedział TM Roh, Prezes i Dyrektor działu Mobile eXperience Business w spółce Samsung Electronics.

– “Jesteśmy podekscytowani możliwością zaprezentowania Galaxy AI w całym naszym portfolio, w tym w serii Galaxy S24, na tegorocznym MWC, pokazując, jak efektywne są te urządzenia w kreowaniu lepszej, inteligentniejszej i skomunikowanej przyszłości”.

 

 

Przedstawiamy nową erę AI

Samsung zaprezentuje na swoim stoisku funkcje Galaxy AI w serii Galaxy S24, które wspierają komunikację i kreatywność użytkowników, ożywiając je w codziennych sytuacjach. Obejmuje to takie funkcje, jak prowadzone przez wbudowaną sztuczną inteligencję dwukierunkowe tłumaczenie rozmów telefonicznych w czasie rzeczywistym, które pokonuje bariery językowe. Circle to Search (zakreśl, by wyszukać) umożliwia szybkie, łatwe i bardziej intuicyjne wyszukiwanie informacji prostymi gestami. Prezentowana będzie także funkcja Note Assist (Asystent pisania), która upraszcza i porządkuje złożone teksty, oraz Generative Edit (Edycja generatywna) umożliwiająca użytkownikom swobodną zmianę rozmiaru i położenia obiektów na zdjęciach, dając większą swobodę twórczą.

 

Samsung zorganizował także przestrzeń, w której odwiedzający mogą sprawdzić możliwości aparatów w urządzeniach z serii Galaxy S24. W strefie przypominającej mroczną salę koncertową można wykonywać zbliżenia małych obiektów umieszczonych na scenie, by sprawdzić funkcje nightography w serii Galaxy S24, ulepszone tak, by ujęcia bardziej stabilne w słabym świetle dzięki ProVisual Engine.

 

Wspomniane możliwości Galaxy AI zostaną wkrótce rozszerzone na istniejące modele Galaxy, w tym serie Galaxy Z Fold5, Z Flip5 i Tab S9, a także Galaxy S23 i S23 FE. Ponadto, Samsung oferuje możliwość bezpośredniego doświadczenia zwiększonej produktywności dzięki serii Galaxy Book4, która będzie dostępna na całym świecie od 26 lutego. Zaprezentowane na stoisku firmy Samsung funkcje łączności w urządzeniach Galaxy zademonstrują, jak użytkownicy mogą bezproblemowo zwiększyć swą produktywność, na przykład dzięki łatwemu przesyłaniu i edytowaniu zdjęć i filmów w skomunikowanym środowisku urządzeń Galaxy S24, Galaxy Book4 i Galaxy Tab S9.

 

AI w trosce o dobrą kondycję

Samsung zaprezentuje na MWC swoją ofertę inteligentnych rozwiązań wspomagających dbanie o siebie, oferujących użytkownikom jeszcze bardziej spersonalizowane i komfortowe doświadczenia dzięki Galaxy AI dostępnej w jeszcze większej liczbie urządzeń. W ramach tego portfolio zaprezentowany zostanie Galaxy Ring, jako nowy produkt wspomagający zdrowie, który upraszcza codzienne dbanie o dobre samopoczucie, wspierając świadome dbanie o siebie za pośrednictwem platformy Samsung Health.

 

Samsung ma też w planie zapowiedź inteligentnych funkcji zdrowotnych, które mają zostać wkrótce udostępnione. Przykładowo, My Vitality Score udostępnia spersonalizowane informacje na temat zdrowia w oparciu o wiele czynników, w tym sen, aktywność, tętno i jego zmienność, natomiast Booster Card pomaga uczynić każdy dzień zdrowszym, śledząc wcześniej zdefiniowane cele i dostarczając przydatnych informacji. Odwiedzający będą mogli przekonać się o zaletach tych funkcji w serii Galaxy Watch6 w połączeniu z Galaxy S24 zanim staną się one publicznie dostępne jeszcze w tym roku.

 

Wykorzystując ekosystem SmartThings, Samsung pokazuje, jak dom może zamienić się w miejsce zapewniające zdrowszy tryb życia. Pozwala sterować skomunikowanymi źródłami światła, by automatycznie wyłączały się i włączały, zapewniając bardziej optymalny sen, lub ustawiać przypomnienia o zażyciu leków. Umożliwia także użytkownikowi śledzenie ćwiczeń oraz mierzenie tętna i spalonych kalorii w czasie rzeczywistym podczas oglądania filmu instruktażowego na połączonym telewizorze.

 

Stoisko Samsung Galaxy Experience na kongresie MWC 2024 znajduje się w hali 3 Fira Barcelona Gran Via.

 

 

ISE 2024: Rekordową, jubileuszową 20-edycję targów, komentuje Michael Blackman, Managing Director ISE, odbierając nagrodę AVDS 2024 za działalność na rzecz branży

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE