Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Samsung i Lennox ogłaszają utworzenie wspólnego przedsięwzięcia na rzecz bezprzewodowych systemów HVAC ze zmiennym przepływem czynnika chłodniczego

Nowe wspólne przedsięwzięcie ma zapewnić wyjątkowe rozwiązania grzewcze i chłodzące dla klientów w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Firma Samsung Electronics ogłosiła, że zgodziła się utworzyć wspólne przedsięwzięcie z Lennox (NYSE: LII), wiodącym dostawcą innowacyjnych rozwiązań klimatycznych w branży HVACR. Ma ono na celu sprzedaż bezprzewodowych systemów HVAC w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

W obliczu zbieżności wymagań wobec systemów przewodowych i bezprzewodowych efekt synergii wynikający z możliwości przedstawienia klientom dwóch ofert dodatkowo się zwiększa. To wspólne przedsięwzięcie skutkuje nawiązaniem przez Samsung, cieszącą się zaufaniem globalną markę z 40-letnią historią tworzenia innowacyjnych technologii HVAC, oraz Lennox, północnoamerykańskiego producenta oryginalnego wyposażenia (OEM) w obszarze HVAC i bezpośredniego lidera dystrybucji, partnerstwa, które zapewni klientom wyjątkowe rozwiązania grzewcze i chłodnicze.

Samsung wejdzie w posiadanie 50,1% wspólnego przedsięwzięcia, Samsung Lennox HVAC North America, a Lennox pozostałych 49,9%.

 

– Z największą przyjemnością stawiamy pierwszy krok do nawiązania z marką Lennox długookresowego wiodącego partnerstwa w branży HVAC- powiedział KS Choi, Prezes i Dyrektor Generalny Samsung Electronics America. – Nasza współpraca, skupiająca się na silnej ofercie produktowej i sieciach klientów w rosnącym segmencie urządzeń bezprzewodowych, pozwoli wprowadzić nowe rozwiązania na rynek. Cieszymy się na możliwość wprowadzania innowacyjnych rozwiązań razem w przyszłość.

 

W ramach wspólnego przedsięwzięcia bezprzewodowe produkty Samsung będą dystrybuowane w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, a produkty pod marką „Lennox powered by Samsung” dla firmy Lennox będą sprzedawane za pośrednictwem sklepów Lennox i sieci sprzedaży bezpośredniej do dealerów. Wspólne przedsięwzięcie będzie nadal dostarczać markowe produkty Samsung do dotychczasowych dystrybutorów HVAC marki Samsung i przedstawicieli w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Samsung oczekuje, że to wspólny projekt pomoże firmie umocnić swoją pozycję na rynku HVAC w Ameryce Północnej poprzez dodanie kanałów dystrybucji marki Lennox, podczas gdy Lennox ma ulepszyć swoją działalność poprzez rozszerzenie linii produktów obejmujących innowacyjne systemy bezprzewodowe od marki Samsung.

Dzięki temu partnerstwu Samsung planuje wykorzystać swoją wiodącą pozycję w obszarze sztucznej inteligencji, smartfonów i półprzewodników do świadczenia jeszcze większej liczby inteligentnych usług dla domu z możliwością łatwego podłączenia urządzeń do aplikacji SmartThings marki Samsung i sterowania nimi w celu stworzenia bardziej inteligentnego stylu życia i zapewnienia niezakłóconych wrażeń. Dzięki SmartThings Energy użytkownicy mogą monitorować ogólne zużycie energii w swoim gospodarstwie domowym, podczas gdy Tryb AI Energy w SmartThings Energy pomaga ograniczać zużycie energii przez podłączone urządzenia gospodarstwa domowego.

Dzięki innowacyjnym produktom opracowanym w ramach wyjątkowego wspólnego przedsięwzięcia i poprzez ekspansję kanałów dystrybucji, Samsung Lennox HVAC North America chce umocnić swoją działalność w segmencie mieszkaniowym i deweloperskim w Ameryce Północnej. Ponadto Samsung i Lennox będą poszukiwać kolejnych możliwości nawiązania partnerstwa i współpracy z deweloperami z różnych kategorii produktów od urządzeń gospodarstwa domowego po telewizory, a także w częściach do urządzeń i technologiach.

 

– To wspólny projekt stanowi unię dwóch wybitnych marek cieszących się mocnymi pozycjami na rynku i głębokim zaufaniem ze strony klientów. To zaszczyt móc współpracować z marką Samsung, ponieważ inwestujemy w rozwiązania, żeby zaspokajać potrzeby naszych klientów w obszarze HVAC – powiedział Alok Maskara, Dyrektor Generalny Lennox. – Jestem podekscytowany przyszłością tego wspólnego przedsięwzięcia w ramach naszej strategii rozwoju.

 

W oczekiwaniu na zwyczajowo przyjęte warunki finalizacji oczekuje się, że nowe wspólne przedsięwzięcie zacznie funkcjonować w drugiej połowie 2024 roku. Samsung i Lennox wyznaczą Dyrektora Generalnego i Dyrektora Finansowego wspólnego przedsięwzięcia, a siedziba biznesowa i oddziały operacyjne będą znajdować się w Roanoke w Teksasie.

 

Samsung Memory Summit 2024: Wydarzenie na najwyższym poziomie, znakomite wystąpienia i prestiżowe nagrody – Samsung nagrodził swoich najlepszych partnerów w segmencie Memory!

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE