Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Samsung Memory Summit 2024: Wydarzenie na najwyższym poziomie, znakomite wystąpienia i prestiżowe nagrody – Samsung nagrodził swoich najlepszych partnerów w segmencie Memory!

W Pabianicach odbyła się kolejna odsłona Samsung Memory Summit 2024. Podczas spotkania z partnerami, dystrybutorami i klientami firma przedstawiła swoją strategię oraz plany na najbliższy okres. Nagrodzono również partnerów, którzy wygenerowali najlepsze wyniki sprzedażowe.

Samsung w tym roku ponownie zorganizował swój Memory Summit w Pabianicach, w postindustrialnych przestrzeniach hotelu Fabryka Wełny. Wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych wydarzeń IT w Polsce, a organizator po raz kolejny stanął na wysokości zadania, z roku na rok podnosząc sobie poprzeczkę.

 

 

Na zaproszonych gości czekały interesujące wystąpienia oraz efektowna gala wręczenia nagród dla najskuteczniejszych partnerów. Firma ponownie udowodniła, że utrzymuje znakomite relacje z partnerami, a atmosfera podczas całego Memory Summit była wyjątkowa. Korytarze były pełne interesujących rozmów, a organizatorzy znowu stworzyli wydarzenie, które uczestnicy będą wspominać bardzo pozytywnie.

 

– Niesamowite wydarzenie. (…) To także doskonała okazja aby nagrodzić naszych najlepszych partnerów” – powiedział Maciej Kamiński, Dyrektor Samsung Memory na Polskę i region CEE – Jednym z celów, jaki nam przyświeca jest zbudowanie forum do wymiany informacji i sądzę, że kolejny raz nam się to udało!

 

Laureaci Samsung Memory Summit 2024

Samsung docenił również najskuteczniejszych partnerów, którzy wykazali się szczególnymi osiągnięciami w 2023 roku. Przyznano 5 nagród, w różnych kategoriach.

 

Nagrodę za Największą sprzedaż kart pamięci odebrała firma TERG, właściciel marki Media Expert.

 

Największą sprzedaż dysków SATA wygenerował natomiast Komputronik.

 

W kategorii Największa sprzedaż dysków NVMe zwyciężyła firma x-kom.

 

Dystrybutorem roku zostało wrocławskie AB S.A.

 

Nagroda specjalna za rozwój sprzedaży dysków serwerowych DCT trafiła w ręce TD Synnex.

 

Partnerem Roku B2B DCT została natomiast firma EPSYLON.

 

– Wszystkim nagrodzonym jeszcze raz bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

 

– W imieniu redakcji IT Reseller chcielibyśmy podziękować całemu zespołowi Samsung Memory za zaproszenie i świetną organizację całego wydarzenia – Do zobaczenia za rok!

 

“Inwestycje w nasze rozwiązania są kluczowe dla każdego biznesu” – podkreśla w wywiadzie okładkowym Maciej Kamiński, Dyrektor Samsung Memory na Polskę i region CEE

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE