Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Samsung Galaxy S22 Ultra osiąga rekordową sprzedaż na świecie i prognozuje się, że do końca roku sprzeda się ich około 11 milionów sztuk

Ostatnie lata dla działu mobilnego Samsunga były niezbyt udane, sprzedaż smartfonów była poniżej oczekiwań. Szczególnie dla flagowej linii Galaxy S. Wraz z serią Galaxy S22, Samsung ma nadzieję odwrócić ten trend. Ponieważ wygląda na to, że topowy model Galaxy S22 Ultra na całym świecie sprzedaje się wyjątkowo dobrze. Samsung przewiduje, że do końca roku sprzeda 10,9 mln sztuk tego smartfona.

Biorąc pod uwagę ostatnie lata działalności Samsunga na rynku mobilnym, to tak wysoka popularność modelu S22 Ultra, jest dla firmy przyjemną odmianą, która zmagała się z odbudową popularności od modelu Galaxy Note 8, który jako ostatni ze smartfonów Samsunga sprzedał się w nakładzie przekraczającym 10 mln sztuk. Kolejny model Galaxy Note 20 osiągnął sprzedaż już tylko na poziomie 7,5 mln sztuk.

Dlatego tak wysoka sprzedaż modelu Galaxy S22 Ultra jest dobrym prognostykiem dla marki, że wraca ona czasów swojej świetności i proponuje produkt, który jest adekwatnie wyceniony do swoich możliwości, a co najważniejsze jest konkurencyjny na tle rywali.

3,272FaniLubię
9,672ObserwującyObserwuj
1,560SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE