Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

PureLink GmbH i Edbak ogłosili strategiczne partnerstwo

PureLink GmbH, znana marka w branży profesjonalnych technologii AV i mediów, ogłosiła strategiczne partnerstwo z firmą Edbak, polskim producentem z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji systemów montażowych.

Dzięki zróżnicowanej ofercie produktów PureLink GmbH zaspokaja potrzeby instalatorów AV i klientów na całym świecie. Z kolei Edbak to polska firma rodzinna, która jest producentem standardowych produktów pod własną marką Edbak dla branży AV i Digital Signage. Edbak to lider na rynku polskim i znana marka na rynku europejskim, specjalizująca się w systemach montażowych do ekranów i projektorów LED/LCD, wózkach wideokonferencyjnych, stojakach, uchwytach ściennych i biurkowych, uchwytach do projektorów, ścian wideo i wielu innych.

Istotnym elementem tej współpracy jest otwarcie międzynarodowego biura wraz z salonem wystawowym zlokalizowanym w Zurychu. Przestrzeń ta będzie służyć jako centrum dyskusji biznesowych, sesji szkoleniowych i prezentacji prezentujących najnowsze rozwiązania dodane do oferty.

„Dla nas partnerstwo z Edbakiem nie tylko otwiera nowe rynki, ale także zapewnia PureLink stabilnego partnera, który gwarantuje niezawodność i terminowość w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań montażowych i instalacyjnych” – podkreśla Stephan Sloot, dyrektor sprzedaży PureLink GmbH.

„Partnerstwo z PureLink postrzegamy jako ogromną szansę na dotarcie do nowych klientów i zwiększenie widoczności naszych produktów. Dzięki temu sojuszowi możemy skupić się na udoskonalaniu naszych produktów i tworzeniu nowych konkurencyjnych rozwiązań, podążając ścieżką innowacyjności i jakości” – Michał Strzelec Dyrektor Sprzedaży Edbak.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE