Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Portfolio produktów Owl Labs wraz ze wsparciem projektowym dostępne jest w ofercie ACTION S.A.

Misją amerykańskiej firmy Owl Labs jest zapewnienie dostępu do takich narzędzi, które pomagają ludziom łączyć się i współpracować z dowolnego miejsca na świecie. Dlatego organizacja ta, od początku swojego istnienia, czyli od 2014 r., koncentruje się na tworzeniu rozwiązań technologicznych mających na celu poprawę jakości i efektywności spotkań zdalnych oraz  pomoc w rozwoju pracy zespołowej na odległość. Portfolio produktów Owl Labs wraz ze wsparciem projektowym dostępne jest w ofercie ACTION S.A.

Owl Labs znane jest na rynku przede wszystkim ze swojego produktu zwanego “Meeting Owl”. Jest to inteligentna kamera konferencyjna, która ma wbudowane funkcje do poprawy jakości wideokonferencji, takie jak automatyczne śledzenie mówcy czy panoramiczny widok sali konferencyjnej. Meeting Owl jest idealnym rozwiązaniem dla ośrodków edukacyjnych i firm, które prowadzą spotkania zdalne, umożliwiając bardziej naturalne i płynne doświadczenie wideokonferencji.

 

 Jesteśmy bardzo zadowoleni, że do portfolio naszej firmy dołączyły produkty marki Owl Labs, która dzięki swoim innowacyjnym produktom i wiernie realizowanej misji wspierania łączności i współpracy na odległość, zyskała uznanie wśród firm i zespołów na całym świecie. Już dziś widać, że nowych klientów biznesowych przybywa też w Polsce i Europie dzięki naszej współpracy, która gwarantuje nie tylko pewny produkt, ale i wsparcie projektowe. – mówi Sebastian Goliszewski, Product Manager w ACTION S.A.

 

Pełne portfolio produktów marki Owl Labs zawiera nie tylko Meeting OWL 3, ale także Video Owl Bar, kamerę do tablic, mikrofon oraz inne akcesoria, które pozwalają zaadaptować produkty do wszystkich potrzeb użytkowników. Kamera Owl Labs działa na zasadzie plug-and-play. Posiada dodatkowo opcjonalnie, intuicyjne oprogramowanie w postaci aplikacji, która dostarcza użytkownikowi pomocnicze, zaawansowane funkcje pozwalające na większą elastyczność w zarządzaniu przestrzenią spotkania.

Owl Labs ma na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień za innowacyjne produkty i zaangażowanie w poprawę doświadczeń spotkań zdalnych, m.in. tytuł “Best in Show” na targach CES (Consumer Electronics Show) oraz nagrodę “Best New Product” przyznawaną przez Tech & Learning Magazine.

 

Microsoft podczas uroczystej gali Channel Connect 2024, nagrodzili najlepsze firmy partnerskie w Polsce!

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE