Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Piotr Morko awansuje na stanowisko Senior Marketing Managera w Newline Interactive EMEA

Piotr Morko jest związany z Newline Interactive – liderem wśród producentów monitorów interaktywnych – od lipca 2020 roku. Odpowiadał dotychczas za komunikację marketingową w Polsce i Europie Wschodniej. Awans na stanowisko Senior Marketing Manager wiąże się z rozszerzeniem obowiązków o zarządzanie projektami w całym regionie EMEA oraz zacieśnieniem relacji z działami marketingu w regionie APAC oraz USA.

Piotr Morko doświadczenie w marketingu zdobywa od 2008 roku. Umiejętności doskonalił zyskując wiedzę z perspektywy producenta, dystrybutora, resellera oraz agencji. Dzięki temu szybko potrafi zdefiniować interesy każdej ze stron i szansę ich realizacji. Kluczowe jest dla niego ciągłe podnoszenie kwalifikacji i poznawanie nowych rozwiązań. Jego domeną jest marketing B2B. Znakomicie porusza się również w kwestiach marketingu internetowego, szeroko pojętej komunikacji oraz E-commerce.

Nowe stanowisko łączy zarządzaniem drużyną futbolu amerykańskiego jako Prezes Lowlanders Białystok. W życiu oprócz pracy skupia się na wychowaniu syna, dobrej lekturze, samorozwoju oraz podróżach na własną rękę.

Piotr Morko pochodzi z Białegostoku, jest absolwentem Wydziału Zarządzania, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Studiów Podyplomowych  – Marketing Internetowy, Politechniki Białostockiej.

 

IT RESELLER nr 354/2023 “W dobie AI edukacja zyska jeszcze więcej” – podkreśla w wywiadzie okładkowym Jordan Chrysafidis, General Manager, WW Education Device Sales, Microsoft

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE