Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Piotr Dziurzyński nowym dyrektorem sprzedaży w Webcon

Krakowska spółka, będąca największym dostawcą systemów elektronicznego obiegu dokumentów i technologii low-code w Polsce, rozbudowuje zespół sprzedaży i konsultingu. Nowym dyrektorem działu sprzedaży w Polsce został właśnie Piotr Dziurzyński, który będzie odpowiadał za intensywny rozwój działań handlowych na rodzimym rynku.  

Piotr Dziurzyński wnosi do Webcon ponad 22-letnie doświadczenie w obszarze sprzedaży B2B, zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych. Przez kilkanaście lat pełnił funkcję Dyrektora Handlowego w sektorze usług krakowskiego Comarchu, gdzie odpowiadał m.in. za współpracę handlową z największymi polskimi i międzynarodowymi przedsiębiorstwami.

W Webcon będzie odpowiedzialny za wzmacnianie pozycji firmy oraz jej dalszy dynamiczny rozwój na rynku polskim. Stanie na czele zespołów odpowiadających za sprzedaż bezpośrednią, kanał partnerski oraz współpracę z kluczowymi klientami. Jego zadaniem będzie również rozbudowa zespołu sprzedaży.

Celem Webcon na rynku polskim jest ugruntowanie pozycji lidera oraz dalsze wspieranie polskich firm w świadomej cyfryzacji swojego biznesu z użyciem technologii low-code krakowskiego producenta.

 

Z radością dołączam do zespołu Webcon i jestem podekscytowany możliwością połączenia mojego doświadczenia z mocną pozycją produktu oraz śmiałą strategią rozwoju. Webcon stworzył platformę low-code, która w unikalny sposób adresuje wyzwania cyfrowej transformacji. Bogate portfolio zadowolonych klientów firmy, którzy od wielu lat automatyzują swoje procesy biznesowe z platformą Webcon to potwierdza, ale wciąż jest ogromny potencjał dla szerzenia tej wizji. Cieszę się, że będę mógł poprowadzić zespół na tej ambitnej ścieżce – powiedział Piotr Dziurzyński, Director of Sales Development Poland w Webcon.

 

Ostatnie miesiące to szereg bardzo istotnych zmian w Webcon, najważniejszą z nich jest inwestycja funduszu MCI. Niezmiernie cieszy mnie fakt, że Piotr dołącza do zespołu właśnie w takim momencie, aby współtworzyć nowy rozdział rozwoju firmy. Wyzwania są duże, bo jako lider w swojej kategorii rozwiązań na rodzimym rynku stawiamy sobie poprzeczkę bardzo wysoko. Jestem natomiast przekonany, że bogate doświadczenie Piotra w budowaniu zespołów i strategii sprzedaży będzie cennym wsparciem dla realizacji naszych ambitnych celów – podkreślił Łukasz Wróbel, Wiceprezes Webcon.

 

IT Reseller TV “Liderzy Branży” – “Predykcja i przewidywalność dostępności towarów dla klienta, to coś najważniejszego” – zgodnie twierdzą Michał Garwacki z GTV oraz Marek Głazowski z IFS

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE