Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

IT Reseller TV “Liderzy Branży” – “Predykcja i przewidywalność dostępności towarów dla klienta, to coś najważniejszego” – zgodnie twierdzą Michał Garwacki z GTV oraz Marek Głazowski z IFS

Trendy, nowości, innowacje – w biznesie nie ma ferii. W najnowszym odcinku programu “Liderzy Branży” rozmawiamy na temat zmian, które będą dotyczyły europejskiej i polskiej gospodarki w najbliższych latach.

Najważniejszy z trendów technologicznych ostatnich kilkunastu miesięcy – sztuczna inteligencja, chociaż pewnie jest najbardziej istotnym, to nie jest jedynym trendem, który będzie kształtować rozwój biznesu w najbliższym czasie. Wspólnie z Michałem Garwackim, Dyrektorem ds. Transformacji Cyfrowej w GTV i Markiem Głazowskim, Prezesem Zarządu IFS Poland, CEE, staramy się znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące kierunków zmian, także w oprogramowaniu dla firm.

 

“Trendem jest coś, co nie jest wprawdzie trendem technologicznym, ale tematu technologii dotyka jest to, aby wesprzeć się w zakresie trafnego prognozowania w biznesie, by technologia wspierała skomplikowane, scenariuszowe procesy biznesowe” – powiedział Michał Garwacki, GTC. – “Ważnym jest, by móc bardzo szybko reagować na zmianę sytuacji, żeby technologia, dane, procesy – aby to pomagało w czasie niemal rzeczywistym”

 

“Najważniejsze jest aby zachować ciągłość biznesu, nie dopuścić do zerwania łańcuchów dostaw, a w konsekwencji predykcja i przewidywalność dostępności towarów dla klienta, to coś najważniejszego” – uzupełnia Marek Głazowski, IFS.

 

Wśród poruszanych tematów znalazły się także kwestie związane z trudnościami wdrożeń oprogramowania dla firm, regulacji wobec AI oraz kwestii wpływu tejże na rynek pracy. Zapraszamy do obejrzenia całej rozmowy:

 

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE