Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Nvidia prognozuje kwartalne przychody wyższe, niż szacuje Wall Street

W środę Nvidia prognozowała kwartalne przychody powyżej szacunków i ogłosiła podział akcji, podnosząc ich wartość do rekordowego poziomu i robiąc wrażenie na inwestorach.

Raport o zarobkach Nvidii, będący jak dotąd głównym wydarzeniem na Wall Street w tym tygodniu, może dolać oliwy do ognia wzrostów na giełdzie, które w tym roku podniosły indeksy do rekordowych poziomów.

Akcje Nvidii wzrosły o 5,9% do 1005 dolarów w rozszerzonym obrocie, osiągając szczyt powyżej (psychologicznie ważnej) granicy 1000 dolarów i zwiększając wartość giełdową o około 140 miliardów dolarów.

Spółka z siedzibą w Santa Clara w Kalifornii oświadczyła, że ze skutkiem datowanym na 7 czerwca podzieli swoje akcje w stosunku dziesięć do jednego. Poinformowała również, że podniesie kwartalną dywidendę o 150% do 1 centa na akcję po podziale.

Czy Nvidia pobije kolejny rekord zysków? Oczekiwania przed przedstawieniem raportu finansowego za kwartał są spore

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE