Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

NordVPN otwiera biuro w Warszawie, aby podkreślić znaczenie zarówno biznesowe jak i pracowników z polskiego rynku

Nord Security, firma zajmująca się cyberbezpieczeństwem, stojąca za jedną z topowych usług VPN w branży NordVPN, oficjalnie otworzyła swoje biuro w Warszawie w grudniu 2023 r., aby podkreślić zarówno znaczenie polskiego rynku, jak i ogromną liczbę talentów – zarówno obecnie pracujących w firmie, jak i tych, które dopiero dołączą do zespołu. Nord Security, technologiczny jednorożec wyceniany na 3 miliardy dolarów, działa na ponad 20 rynkach i zatrudnia około 2 000 specjalistów na całym świecie.

Polski zespół, w połączeniu z pracownikami zdalnymi i stacjonarnymi w Warszawie, liczy obecnie blisko 200 osób i ciągle się powiększa. Po początkowej kampanii rekrutacyjnej w Polsce firma Nord Security postanowiła podkreślić znaczenie polskiego rynku, otwierając biuro w stolicy.

 

„Polska od dawna jest ważnym rynkiem dla Nord Security, a decyzja o utworzeniu tutaj biura jest naturalnym krokiem, który pozwala nam wykorzystać nie tylko potencjał biznesowy, ale także obiecujący potencjał pracowników w kraju. Aby utrzymać szybkie tempo rozwoju w Polsce, mile widziane są bystre umysły, które chcą dołączyć do naszego zespołu. Celem nowego biura w Warszawie jest zapewnienie inspirującej przestrzeni dla tworzenia pomysłów i produktów dbających o bezpieczniejszy Internet” – mówi Joanna Rusin-Rohrig, dyrektorka rynku polskiego w Nord Security.

 

Produkty Nord Security tworzone przez Polaków na globalną skalę

Firma Nord Security, której pakiet produktów obejmuje największą i najpopularniejszą usługę VPN na świecie — NordVPN, menedżera haseł NordPass, oprogramowanie zabezpieczające dostęp do sieci dla firm NordLayer, oraz zaszyfrowaną chmurę NordLocker, rozwijała się przez ponad dziesięć lat, zanim podjęła pierwsze inwestycje zewnętrzne. Udało nam się wykorzystać zrównoważony model biznesowy do zbudowania zróżnicowanego źródła przychodów z globalną bazą użytkowników, a także rozwinąć odporność na zawirowania na rynkach finansowych i rynkach kapitału wysokiego ryzyka, odczuwane obecnie przez start-upy na całym świecie.

Niedawno Nord Security ogłosił także wprowadzenie na rynek nowego rozwiązania eSIM, Saily, a także platformy NordLabs, przeznaczonej do eksperymentalnych projektów i najnowocześniejszych innowacji. Wszystkie te produkty są efektem znaczącego wkładu utalentowanych Polaków w firmie Nord Security.

Nowe biuro zlokalizowane jest w warszawskim Biurowcu Lumen, położonym w samym sercu miasta, z dobrym połączeniem z Dworcem Centralnym.

 

Fabryka Intela w Polsce zagrożona?

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE