Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

“Nie ma efektów bez ciężkiej pracy. Jesteśmy tu dla Państwa i razem z Wami gotowi do podjęcia wyzwań!” – podkreślił Andrzej Sowiński, Dyrektor Zarządzający HP Inc Polska na gali HP Partner Excellence Award 2023

HP Partner Excellence Award 2023 czyli tegoroczne wydarzenie partnerskie amerykańskiego producenta, przyciągnęło wielu gości związanych współpracą z HP. Gospodarz wydarzenia, Andrzej Sowiński, Dyrektor Zarządzający HP Inc Polska, znalazł tego wieczoru chwilę, aby stanąć przed kamerami IT Reseller TV. 

HP ma rozległą sieć partnerską na polskim rynku i, co szczególnie ważne, jest to sieć coraz lepiej zorganizowana. Firma w elastyczny sposób dostosowuje się do rynkowych potrzeb, a program partnerski HP Amplify jest powszechnie wysoko ceniony. Stąd też nie powinno dziwić, że na HP Partner Excellence Award 2023 zjawiło się naprawdę wielu partnerów HP.

HP Partner Excellence Award 2023 to nie tylko świętowanie osiągnięć ubiegłego roku, ale również okazja do spojrzenia w przyszłość, pełną możliwości, jakie niosą ze sobą nowatorskie technologie i AI.

 

““AI i oparte na niej narzędzia stanowią solidny fundament przyszłości biznesu. Dzięki naszym partnerom, tworzymy rozwiązania, które nie tylko rozwijają nowe technologie, ale mają istotny wpływ na ich implementację i digitalizację społeczeństwa, co z kolei przyczynia się do poprawy życia nas wszystkich.” – powiedział Andrzej Sowiński, Dyrektor Zarządzający HP Inc Polska. Wręczyliśmy dzisiaj 18 statuetek najlepszym partnerom HP za miniony rok finansowy 2023. Konkurencja była duża, ostra klasyfikacja i owe 18 firm rzeczywiście zasługuje na szczególną uwagę i olbrzymi aplauz. (…) Życzę Państwu, żeby ten rok był trudny i ciężki, ale bardzo owocny, bo nie ma efektów bez ciężkiej pracy. Jesteśmy tu dla Państwa i razem z Wami gotowi do podjęcia tych wyzwań.” 

 

 

Wydarzenie zorganizowane przez HP trwało do późnych godzin. Rozdano łącznie nagrody w aż 18 kategoriach – do znanych już nagród z obszarów Retail i Commercial dołączyły dwie statuetki, wręczone za współpracę z marką Poly. Poniżej więcej informacji o laureatach oraz o samym wydarzeniu HP Partner Excellence Award 2023:

HP Partner Excellence Award 2023 – HP Inc Polska nagrodziło najlepsze firmy partnerskie, uroczyście świętując osiągniecia minionego roku i rozmawiając o wizji przyszłości 

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE