Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

HP Partner Excellence Award 2023 – HP Inc Polska nagrodziło najlepsze firmy partnerskie, uroczyście świętując osiągniecia minionego roku i rozmawiając o wizji przyszłości 

Za nami coroczna gala HP Partner Excellence Award, organizowana przez HP Inc Polska. Spotkanie to kulminacja owocnej współpracy firmy z partnerami, którzy wspólnie świętowali osiągniecia minionego roku i rozmawiali o wizji przyszłości, w której technologia w odpowiedzialny sposób wspiera biznes.

HP Partner Excellence Award 2023 to nie tylko świętowanie osiągnięć ubiegłego roku, ale również okazja do spojrzenia w przyszłość, pełną możliwości, jakie niosą ze sobą nowatorskie technologie i AI. Prezentacje Dyrektora Zarządzającego HP Inc Polska, Andrzeja Sowińskiego, Dyrektora Kanału Partnerskiego, Pawła Miszkiewicza, oraz gości specjalnych, Arkadiusza Kwiatkowskiego z Microsoft i Ramunasa Domarkasa z Intel, podkreśliły znaczenie innowacji w kształtowaniu przyszłości. Zwłaszcza ta ostatnia, w której przedstawiciel największego na świecie producenta układów scalonych przemówił do gości w języku polskim, dzięki zastosowaniu sztucznej inteligencji. Tomek Graszewicz, ekspert od AI w branży kreatywnej, wzbogacił wydarzenie o swoje unikalne spojrzenie na technologię.

 

 

Uroczysta gala, prowadzona w tym roku przez Marcina Prokopa i Edytę Wrzosowską, Channel Marketing Managera w HP, stała się platformą dla wymiany pomysłów na temat wpływu AI na otoczenie biznesowe. Niezapomnianą oprawę oraz scenerię dla inspirujących dyskusji i prezentacji stanowiły efektowne wizualizacje przyszłości, stworzone przy użyciu silnika graficznego Unreal oraz technologii sztucznej inteligencji, przedstawione w nowoczesnej przestrzeni Butelkowni w Praskim Centrum Koneser.

Wyjątkowymi punktami programu były prezentacje technologicznych nowinek, takich jak „szkic boty”, tworzące na żywo portrety gości, futurystyczne hologramy z możliwością błyskawicznego przerobienia ich na avatara czy specjalne, unikalne drinki, komponowane przez algorytm sztucznej inteligencji, nawiązywały do głównego tematu imprezy – połączenia AI z biznesem.

 

“AI i oparte na niej narzędzia stanowią solidny fundament przyszłości biznesu. Dzięki naszym partnerom, tworzymy rozwiązania, które nie tylko rozwijają nowe technologie, ale mają istotny wpływ na ich implementację i digitalizację społeczeństwa, co z kolei przyczynia się do poprawy życia nas wszystkich.” – powiedział Andrzej Sowiński, Dyrektor Zarządzający HP Inc Polska.

 

 “Rozwiązania partnerskie to klucz do sukcesu. Gala HP Partner Excellence Award stanowi wyraz naszej wdzięczności i uznania dla tych, którzy podzielają naszą pasję do innowacji. Wizja przyszłości, jaką wspólnie malujemy, opiera się na doskonałych relacjach i dążeniu do zrównoważonego rozwoju.” – podkreślił Paweł Miszkiewicz, Dyrektor Kanału Partnerskiego HP Inc Polska.

 

Głównym punktem tegorocznej gali HP Partner Excellence Award było wręczenie nagród za osiągnięcia w poprzednim roku. Nagrody, w postaci błękitnych gwiazd, przyznane najlepszym partnerom biznesowym, symbolizują docenienie ich innowacyjności i zaangażowania w rozwój. W tym roku HP Inc. wyróżniło partnerów w aż 18 kategoriach – do znanych już nagród z obszarów Retail i Commercial dołączyły dwie statuetki, wręczone za współpracę z marką Poly.

 

HP Partner Excellence Award 2023

Laureaci z obszaru Retail

 

Partner roku w kategorii Notebooki Komputery stacjonarne i AiO: Terg

 

Partner roku w kategorii Materiały eksploatacyjne: Komputronik

 

Partner roku w kategorii Urządzenia drukujące HPS: Terg

 

Partner roku w kategorii Instant Ink: X-kom

 

Partner roku w kategorii Gaming: Terg

 

Partner roku w kategorii HyperX: Komputronik

 

HP Partner Excellence Award 2023

Laureaci z obszaru Commercial

 

Partner roku w kategorii Stacje robocze: MAT

 

Największy projekt w segmencie Enterprise i Public: Suntar

 

Partner roku w kategorii Laptopy biznesowe oraz Komputery biznesowe stacjonarne w segmencie SMB: Apollo

 

Partner roku w kategorii Urządzenia drukujące Home i Office SMB: Centrum Druku

 

Partner roku w kategorii Kontraktowe usługi druku HP CMPS: Suntar

 

Partner roku w kategorii Materiały eksploatacyjne: Apollo

 

Partner roku w kategorii LFP: Centrum Druku

 

Partner roku w kategorii Serwisy partnerskie: Copy.Net.pl

 

Partner roku w kategorii Zrównoważony rozwój: Bechtle

 

Dystrybutor roku: AB

 

HP Partner Excellence Award 2023

Laureaci z obszaru współpracy z marką Poly

 

Największy Projekt: Vision Cube S.A.

 

Dystrybutor roku: Exclusive Networks Poland

 

– Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczestnikom, nominowanych a w szczególności laureatom i życzymy kolejnych sukcesów w biznesie z HP!

 

 

“HP Amplify Partner Conference 2024 doskonale pokazuje, jak ważny jest dla nas kanał partnerski” – podkreślił Paweł Miszkiewicz, Dyrektor Kanału Partnerskiego HP Inc Polska

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE