Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

“Nasza współpraca z HP trwa od 22 lat i jest oparta nie tylko na relacji biznesowej, ale również na zaufaniu” – podkreślają Patrycja Gawarecka i Zbigniew Mądry komentując wygraną AB S.A. na gali HP Partner Excellence Award 2023

Za nami coroczna gala HP Partner Excellence Award, organizowana przez HP Inc Polska. Spotkanie to kulminacja owocnej współpracy firmy z partnerami, którzy wspólnie świętowali osiągniecia minionego roku i rozmawiali o wizji przyszłości, w której technologia w odpowiedzialny sposób wspiera biznes. Na tegorocznym wydarzeniu zostały także wręczone nagrody dla najlepszych partnerów firmy HP w Polsce. Tytuł dystrybutora roku otrzymała wrocławska firma AB S.A. 

AB S.A. ma powody do zadowolenia. Wyniki firmy są dobre, przy okazji stale wzmacniając jej pozycję na giełdzie. Skuteczność wrocławskiego dystrybutora nie bierze się znikąd. Jedną ze składowych sukcesu są dobre relacje z vendorami, takimi jak HP.

 

“Nasza współpraca z HP, od ponad 22 lat, jest oparta nie tylko na relacji biznesowej, ale również na zaufaniu, innowacyjności i dążeniu do doskonałości. Stąd też dla mnie ta nagroda dystrybutora roku potwierdza to, jak ważne i dla HP i dla AB jest aby oferować naszym partnerom rozwiązania najwyższej jakości” – wskazała na siłę relacji z firmą HP – Patrycja Gawarecka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w AB S.A.

 

“(…) To jest 22 rok, kiedy współpracujemy z firmą HP. Udało nam się wielokrotnie zdobyć tą nagrodę. Jest ona dla nas wyzwaniem i dlatego będziemy się jeszcze bardziej starać, bo  lubimy współpracę z zespołem HP i możemy przekładać tą wartość, którą tworzymy, na partnerów. Myślę, że będziemy ich w coraz większej ilości przyciągać do współpracy w tym trójkącie, czyli HP, AB i Partnerzy.” – podkreślił Zbigniew Mądry, COO i wiceprezes Grupy AB.

 

 

Wydarzenie zorganizowane przez HP trwało do późnych godzin. Rozdano łącznie nagrody w aż 18 kategoriach – do znanych już nagród z obszarów Retail i Commercial dołączyły dwie statuetki, wręczone za współpracę z marką Poly. Poniżej więcej informacji o laureatach oraz o samym wydarzeniu HP Partner Excellence Award 2023:

HP Partner Excellence Award 2023 – HP Inc Polska nagrodziło najlepsze firmy partnerskie, uroczyście świętując osiągniecia minionego roku i rozmawiając o wizji przyszłości 

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE