Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Motorola Solutions ogłasza nowe przesłanie marki „Solving for safer”, aby podkreślić wysiłek skupiony na rozwiązaniach zwiększających bezpieczeństwo

Firma Motorola Solutions z dumą uderzyła w dzwon na otwarcie Giełdy Papierów Wartościowych w Nowym Jorku, świętując ciągłą i świadomą transformację skupioną na bezpieczeństwie i ochronie.

Firma ogłosiła nowe przesłanie marki, „Solving for safer”, które podkreśla wysiłek skupiony na rozwiązaniach zwiększających bezpieczeństwo ludzi i przedsiębiorstw.

 

Z naszej bogatej historii przechodzimy dziś do jeszcze silniejszej przyszłości. Każdy ma prawo czuć się bezpiecznie w swojej społeczności, szkole i miejscu pracy, ale często w rzeczywistości tak nie jest” – podkreśla Greg Brown, prezes i dyrektor generalny Motorola Solutions. „To, w jaki sposób Motorola Solutions pomaga chronić ludzi, mienie i miejsca, jest o wiele bardziej wszechstronne niż kiedykolwiek. Chociaż zdajemy sobie sprawę, że technologia nie jest jedyną drogą do bezpieczniejszej przyszłości, odgrywa ona kluczową rolę, a naszym celem jest uczynienie tej technologii najlepszą z możliwych.

 

Firma Motorola Solutions, tradycyjnie znana z komunikacji związanej z bezpieczeństwem publicznym, w ciągu ostatnich dziewięciu lat zainwestowała około 12 miliardów dolarów w badania, rozwój oraz nabywanie technologii i rozwiązań, aby stworzyć solidne portfolio technologiczne, obejmujące komunikację o znaczeniu krytycznym, monitoring wideo i kontrolę dostępu oraz rozwiązania dla centrów dowodzenia oparte na sztucznej inteligencji.

Rozwiązania te umożliwiają efektywną współpracę między służbami bezpieczeństwa publicznego i przedsiębiorstwami, łącząc tych, którzy potrzebują pomocy, z tymi, którzy mogą pomóc. Na przykład, nauczyciel w szkole – w sytuacji awaryjnej – może nacisnąć przycisk alarmowy w telefonie, co automatycznie powiadomi organy ścigania, uruchomi blokadę, udostępni na żywo nagrania wideo zespołom pierwszego reagowania i wyśle masowe powiadomienia.

Transformacja Motoroli Solutions, koncentrująca się na bezpieczeństwie publicznym i bezpieczeństwie przedsiębiorstw, przyczyniła się do znacznego wzrostu całkowitego rynku docelowego, który w przyszłym roku ma wynieść 66 miliardów dolarów. Ponadto, wzrost w dziedzinie monitoringu wideo, kontroli dostępu, centrów dowodzenia i usług jest znaczący i obecnie stanowi około 50% przychodów firmy.

 

“Jak transformacja polskiej gospodarki przy pomocy rozwiązań SAP może być jeszcze szybsza, dzięki dostępności chmury Azure w regionie Azure Poland Central” podkreślił Piotr Grzywacz, podczas SAP NOW 2023

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE