Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Motorola Solutions łączy siły z Google Cloud, aby zwiększać bezpieczeństwo i ochronę

Motorola Solutions i Google Cloud ogłosiły zawarcie strategicznej, wieloletniej umowy, która skupi się na innowacyjnych rozwiązaniach chmurowych w zakresie technologii bezpieczeństw i ochrony opracowywanych przez Motorola Solutions.

Dzięki infrastrukturze Google Cloud firma Motorola Solutions będzie priorytetowo rozwijać możliwości sztucznej inteligencji, w tym precyzyjne i niezawodne dostarczanie treści wideo, mapowania, wydajności AI, aby pomóc stawiać czoła rzeczywistym wyzwaniom związanym z bezpieczeństwem.

 

„Od lokalnych społeczności po firmy – wszyscy polegają na naszej pomocy w kreowaniu bezpieczniejszej przyszłości” – mówi Mahesh Saptharishi, Wiceprezes wykonawczy
i Dyrektor ds. technologii (Chief Technology Officer) w Motorola Solutions. „Ta współpraca wykorzysta moc sensorów, danych i AI, aby bezpieczeństwo i ochrona były bardziej dostępne i praktyczne”.

 

Motorola Solutions przewiduje wdrożenie nowo opracowanych zdolności w swoich szybko rozwijających się rozwiązaniach w zakresie bezpieczeństwa w chmurze, w tym w Avigilon Alta, pakiecie wideo całkowicie natywnym dla chmury, który zapewnia bezpieczeństwo korporacyjne przedsiębiorstwom o różnej skali działania.

 

„Bez względu na to, czy chodzi o lepszą ochronę szkół, wykrywanie nietypowej działalności w firmach, czy skuteczniejsze zabezpieczenie wydarzeń na dużą skalę, widoczność
i świadomość w czasie rzeczywistym mają fundamentalne znaczenie, zarówno dla bezpieczeństwa publicznego, jak i bezpieczeństwa przedsiębiorstwa” – powiedział Saptharishi.

 

„Motorola Solutions od dawna odgrywa wiodącą rolę w wprowadzaniu innowacyjnych technologii chroniących społeczności i przedsiębiorstwa” – mówi Will Grannis, Wiceprezes i Dyrektor ds. technologii (Chief Technology Officer) w Google Cloud. „Wspólnie wykorzystamy nasze najnowsze osiągnięcia, aby wesprzeć Motorolę Solutions w jeszcze mocniejszym skoncentrowaniu się na rozwoju innowacji w dziedzinie bezpieczeństwa i ochrony za pośrednictwem chmury”.

 

Fabryka Intela w Polsce zagrożona?

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE