Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Michael Hubert nowym dyrektorem zarządzającym ds. sprzedaży i marketingu w baramundi software GmbH

Firma baramundi software GmbH powołała Michaela Huberta na stanowisko dyrektora zarządzającego ds. sprzedaży i marketingu, zastępując tym samym Uwe Beikircha, który odszedł z firmy sześć miesięcy temu. Nowy członek zarządu wspólnie z dr. Larsem Lippertem będzie realizował strategię międzynarodowego rozwoju firmy.

Oczekiwania zarządu i kierownictwa WITTENSTEIN SE, spółki macierzystej baramundi, względem nowego lidera sprzedaży i marketingu w spółce córce były niezwykle wysokie. Celem było znalezienie profesjonalisty z wiedzą branżową i szczególnym doświadczeniem w dziedzinie sprzedaży, który przyspieszy ekspansję baramundi na rynki międzynarodowe. Nowy menedżer musiał również wpasować się w wartości i kulturę korporacyjną oraz aktywnie pomagać w jej kształtowaniu, pełniąc funkcję lidera. Dopiero gdy wszystkie zaangażowane strony były przekonane, że znalazły właściwą osobę, decyzja została podjęta jednogłośnie.

Michael Hubert ma 10-letnie doświadczenie w branży IT. Ostatnio pełnił funkcję Chief Revenue Officer (CRO) u międzynarodowego dostawcy usług bezpieczeństwa IT.

 

„Jest wiele powodów, dla których wybrałem baramundi. Firma jest silnie związana z regionem, a jednocześnie ma międzynarodową pozycję – to solidna recepta na zrównoważony wzrost. Ponadto, baramundi skupia się na doświadczeniach klienta, co jest kluczem do długoterminowego sukcesu. Dlatego jednym z moich głównych priorytetów jest wspieranie ciągłej transformacji cyfrowej naszych klientów poprzez rozszerzanie naszego portfolio rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa, OT, chmury i rozwiązań “as a service”. Jestem również entuzjastycznie nastawiony do wspaniałej kultury korporacyjnej baramundi i postrzegam jej utrzymanie i dalszy rozwój jako jedno z moich najważniejszych zadań” – powiedział Michael Hubert.

 

„Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że nasze staranne poszukiwania przyniosły takie efekty. Michael jest doświadczonym i utalentowanym specjalistą ds. sprzedaży, dlatego cieszę się, że będziemy wspólnie rozwijać baramundi. Jego umiejętności, doświadczenie i zorientowanie na potrzeby klientów i pracowników idealnie wpasowują się do naszej kultury organizacyjnej” – powiedział dr Lars Lippert.

 

IT RESELLER nr 353/2023 “Schneider Electric pomaga budować bardziej zrównoważoną przyszłość” – podkreśla w wywiadzie okładkowym Małgorzata Kasperska, wiceprezeska Schneider Electric – Secure Power Division MEE Cluster PL/CZ/SK/UA

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE