Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

IT RESELLER nr 353/2023 “Schneider Electric pomaga budować bardziej zrównoważoną przyszłość” – podkreśla w wywiadzie okładkowym Małgorzata Kasperska, wiceprezeska Schneider Electric – Secure Power Division MEE Cluster PL/CZ/SK/UA

Ależ to był aktywny czas! Zakończenie lata i początek jesieni to okres najbardziej chyba przepełniony wydarzeniami. Wszyscy czekamy na najlepszy w roku kwartał z pewnym wytęsknieniem, a gdy już przychodzi, czasem narzekamy na nadmiar zajęć. Wiem to doskonale, bo rozmawiałem z Wami przez ostatnie 1,5 miesiąca niezwykle często. Tematy tych rozmów były oczywiście przeróżne. Wszystkie jednak miały wspólny element: wiele się dzieje.

W ostatnim czasie nasza redakcja gościła na wielu wydarzeniach organizowanych przez Wasze, drodzy czytelnicy, firmy. Wielką aktywnością tej jesieni wykazywali się vendorzy. Od spektakularnego Dell Technologies Forum, na którym można było spotkać się zarówno z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, jak i z czołowymi postaciami branży, przez świetnie przygotowane spotkanie Brother Dealer Day 2023, elegancki Samsung Channel Meeting i silnie skupiający się na współpracy z kanałem Fujitsu Partner Day 2023, aż po spokojny szum fal i łopot żagli na Regatach Lenovo.

Na laurach nie spoczywali także dystrybutorzy. Exclusive Networks zabrał nas w chmury wraz z Fortinet, świętując 20-lecie współpracy, a ALSO zorganizowało Channel Trends+Visions 2023, na którym to wydarzeniu miałem swój czynny udział, prowadząc dwie bardzo interesujące debaty. Obie dotyczyły zresztą trendów, które wydają się w ostatnim czasie dominować dyskusję w branży: AI oraz cyberbezpieczeństwo. To właśnie te dwa tematy przewijają się w dyskusjach branżowych wyjątkowo często. Nie powinno to chyba dziwić nikogo, kto śledzi aktualne trendy.

Oczywiście, w rozmowach, z racji wyborów, pojawia się także polityka. Tej staramy się unikać w pracy naszej redakcji. Wdrażając nowego redaktora, zostałem zapytany o politykę właśnie. To pytanie dało mi do myślenia. “Omijamy politykę szerokim łukiem, ale gdy uderza ona w naszą branżę, nie wahamy się by wyrazić opinię. Jesteśmy głosem branży” – innej odpowiedzi nie mogłem udzielić z czystym sumieniem. Bo kiedy pojawiają się polityczne pomysły, które uderzają w Was, możecie być pewni, że będziemy Waszym głosem.

Gdy to piszę, za oknem mam piękną polską złotą jesień. Niech dla Waszych biznesów ta jesień także będzie złota!

 

Najnowszy numer IT RESELLER nr. 353/2023

(Aby przeczytać lub pobrać, kliknij w link lub poniższą okładkę)

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE