Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Matt Renner przejmuje odpowiedzialność za globalną sprzedaż Google Cloud

Google Cloud powołało Matta Rennera na stanowisko szefa globalnej sprzedaży. Zastąpi on Adaire Fox-Martin, która na początku tego miesiąca ogłosiła, że opuszcza firmę, aby objąć stanowisko dyrektora generalnego giganta kolokacyjnych centrów danych Equinix.

Jako nowy prezes globalnej organizacji terenowej firmy Renner będzie odpowiedzialny za wszystkie zespoły wprowadzające platformę chmurową na rynek, w tym za sprzedaż, usługi profesjonalne, partnerów i sukces klientów.

 

Według Google zespół Rennera ściśle współpracuje z zespołami ds. produktów i inżynierii, aby „pomóc firmom każdej wielkości, w różnych branżach i lokalizacjach, w transformacji w chmurze opartej na sztucznej inteligencji”.

 

Renner może pochwalić się ponad 25-letnim doświadczeniem w branży technologicznej. W Google pracuje od roku, gdzie dołączył jako prezes firmy na Amerykę Północną i globalnych start-upów, a także pełnił funkcję dyrektora operacyjnego Google Cloud.

Przed dołączeniem do Google Cloud był prezesem amerykańskiego działu Enterprise w firmie Microsoft. Przez krótki czas pracował także w Salesforce, ale większość swojej dotychczasowej kariery zawodowej spędził w Oracle, gdzie pracował przez 20 lat.

Jego przybycie oznacza drugą zmianę na szczycie działu sprzedaży Google Cloud w ciągu niecałych 18 miesięcy. W tym samym tygodniu, w którym odeszła Fox-Martin, wiceprezes ds. finansów Google Cloud ogłosił, że przeniesie się do CoreWeave i zostanie dyrektorem finansowym firmy.

 

“Nie ma efektów bez ciężkiej pracy. Jesteśmy tu dla Państwa i razem z Wami gotowi do podjęcia wyzwań!” – podkreślił Andrzej Sowiński, Dyrektor Zarządzający HP Inc Polska na gali HP Partner Excellence Award 2023

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE