Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Lenovo NPT 2024: “Zapewniamy partnerom najnowsze technologie oraz narzędzia do współpracy” – podkreśla Paweł Dybowski, Channel Team Leader w Lenovo Polska

Lenovo New Product Training (NPT) odbyło się już po raz 18. Na tym corocznym spotkaniu lidera rynku z partnerami omawiano nie tylko najnowszy line-up produktowy, ale też program partnerski Lenovo. 

NPT to coroczne spotkanie Lenovo z partnerami, skupione na nowych produktach globalnego dostawcy technologii. Jednocześnie, jest to znakomita okazja by omówić wspólnie to, co stanowi ramy do współpracy pomiędzy vendorem, a jego kanałem partnerskim: program partnerski, wraz z jego zasadami i założeniami. To głównie na tym temacie skupił się w swoim wystąpieniu Paweł Dybowski, Channel Team Leader w Lenovo Polska.

“Jak co roku możemy przedstawić naszym partnerom najnowsze technologie i rozwiązania z portfolio Lenovo. Jest to też niesamowita okazja do spotkania się na żywo z naszymi partnerami i porozmawiania o przyszłej współpracy” – wyjaśnia Paweł Dybowski, Lenovo“Podczas swojego wystąpienia miałem przyjemność przedstawić partnerom korzyści i benefity płynące z programu partnerskiego Lenovo 360. Przedstawiłem korzyści wynikające z posiadania statusu Platinium i Gold oraz przedstawiłem program Lenovo Elevate dla partnerów autoryzowanych, również dla działów handlowych.” 

 

 

Lenovo tego dnia miało rzeczywiście wiele do zaprezentowania. Nowości sprzętowych, które już teraz trafiły do oferty globalnego lidera sprzedaży komputerów, jest niemało. Więcej o tegorocznym Lenovo NPT można przeczytać tutaj:

 

Szczególnej uwadze polecamy komentarz General Managera Lenovo Polska, Wojciecha Zaskórskiego, który w rozmowie z nami zaznaczył “Lenovo to zdecydowanie numer jeden, jeśli chodzi o komputery w globalnym ujęciu, ale też w Europie i w Polsce!”

Lenovo NPT 2024: “Lenovo to zdecydowanie numer jeden, jeśli chodzi o komputery w globalnym ujęciu, ale też w Europie i w Polsce!”- podkreślił Wojciech Zaskórski, General Manager Lenovo Polska

 

Na można pominąć komentarza Tomasza Klewinowskiego, SMB & Channel Director w Lenovo Polska który w rozmowie z nami podkreślił “Lenovo to w tej chwili najbardziej kompleksowy dostawca IT w Polsce”

Lenovo NPT 2024: “Lenovo to w tej chwili najbardziej kompleksowy dostawca IT w Polsce” – potwierdza Tomasz Klewinowski, SMB & Channel Director w Lenovo Polska

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE