Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Lenovo NPT 2024: “Lenovo to w tej chwili najbardziej kompleksowy dostawca IT w Polsce” – potwierdza Tomasz Klewinowski, SMB & Channel Director w Lenovo Polska

Już po raz 18 Lenovo zebrało swoich partnerów na dorocznym New Product Training (NPT). Cykliczne wydarzenie ma na celu propagację wiedzy na temat produktów i usług oferowanych przez lidera rynku komputerowego. 

Tegoroczna edycja odbyła się 15 maja, w warszawskim Kinogramie. Jak przystało na największego producenta komputerów osobistych na świecie, Lenovo pokazało szeroki wachlarz rozwiązań dopasowanych do zróżnicowanych scenariuszy użytkowych. Od wielkich i ciężkich stacji roboczych, aż po lekkie i smukłe laptopy ThinkPad rodzin X oraz Z. Lenovo ma rzeczywiście niezwykle szeroką paletę rozwiązań, a to odpowiada na potrzeby wyjątkowo bogatego kanału partnerskiego. Koncepcja “One stop shop” w odniesieniu do Lenovo ma z całą pewnością zastosowanie.

“Spotykamy się w Fabryce Norblina z naszymi partnerami. Dzisiaj ich jest ponad 300. Cieszę się, że tak wielu partnerów przybyło tutaj, aby się z nami spotkać. Oczywiście, są też przedstawiciele dystrybucji i niezawodny team Lenovo, a także goście z regionu, co pokazuje jak istotna i ważna jest to impreza w naszym kalendarzu w skali roku” – potwierdził Tomasz Klewinowski, SMB & Channel Director w Lenovo Polska. – “Realizujemy formułę one stop shop. Lenovo to w tej chwili najbardziej kompleksowy dostawca IT w Polsce. To rozwiązania pecetowe, serwerowe, mobilne rozwiązania, także serwisowe, software. Jest tego cała masa. Dzięki współpracy z nami, nasi partnerzy mogą podnosić swoje kompetencje i docierać do swoich klientów jeszcze z lepszą, szerszą ofertą. Czy idziemy w dobrym kierunku? Wydaje się, że tak. Wszystkie liczby to potwierdzają.”

 

 

Czołowy producent komputerów ma powody do zadowolenia. Konsekwentnie pozostaje numerem jeden zarówno w Polsce, jak i w Europie, utrzymując przy tym globalną pozycję numer 1. Przedstawiciele firmy i jej partnerzy w Polsce będą mieli co świętować we wrześniu podczas Regat Lenovo.

Lenovo New Product Training 2024: Nowe rozwiązania dla biznesu gotowe na erę AI

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE