Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Lenovo NPT 2024: “W Lenovo development produktów to ciągłe dążenie do doskonałości” – zaznaczył Tomasz Szewczak, Commercial Notebook 4P Manager w Lenovo Polska

18 edycja Lenovo New Product Training (NPT) za nami. Wśród licznych rozmów podczas tego wydarzenia, znaczna część dotyczyły rozwiązań sprzętowych Lenovo. Przed naszymi kamerami stanął więc ekspert w dziedzinie laptopów dla biznesu, Tomasz Szewczak, Commercial Notebook 4P Manager w Lenovo. 

15 maja, w postindustrialnej przestrzeni warszawskiej Fabryki Norblina, miało miejsce kolejne, 18 już, spotkanie z cyklu Lenovo New Product Training. Lenovo, jako lider rynku komputerów osobistych, miało wiele do pokazania. Desktopy, stacje robocze, a nawet smartfony. Trudno jednak zaprzeczyć, że to laptopy Lenovo grały pierwsze skrzypce wśród obecnych w strefie prezentacyjnej nowości. Tradycyjnie już prym wiodą ThinkPady oraz, coraz ciekawsze stylistycznie ThinkBooki.

 

“Jeśli chodzi o nowości, to jest ich bardzo dużo, ale na szczególną uwagę zasługuje choćby ThinkBook 13X generacji czwartej. Pierwszy komputer w przestrzeni SMB z certyfikatem Carbon Neutral. Wykonany jest z elementów poddanych recyklingowi, m.in. aluminium. Całość dopełnia ekologiczne opakowanie bez domieszki plastiku. Oczywiście jeżeli chodzi o wydajność, to tutaj znajdziemy najnowsze procesory Intel Meteor Lake. Jeśli chodzi o ekran, to jest to rozwiązanie 13-calowe w układzie 3:2. Zastosowano tu matrycę o dużej jasności, typu IPS, z fabryczną kalibracją kolorów.” – wyjaśnia Tomasz Szewczak, Commercial Notebook 4P Manager w Lenovo“Kolejną nowością i kolejnym bardzo ciekawym rozwiązaniem jest nasz sztandarowy produkt: ThinkPad X1 Carbon dwunastej generacji. Ten ultrabook wyposażony jest w najnowsze procesory czternastej generacji firmy Intel oraz, po raz pierwszy, zastosowano w nim matrycę OLED o częstotliwości odświeżania 120 Hz. Oczywiście w zależności od konfiguracji te ultrabooki wyposażone są albo w modem 4G, albo w modem 5G – w zależności od potrzeb konkretnego użytkownika.”

 

 

Czołowy producent komputerów ma powody do zadowolenia. Konsekwentnie pozostaje numerem jeden zarówno w Polsce, jak i w Europie, utrzymując przy tym globalną pozycję numer 1. Przedstawiciele firmy i jej partnerzy w Polsce będą mieli co świętować we wrześniu podczas Regat Lenovo.

 

Szczególnej uwadze polecamy komentarz General Managera Lenovo Polska, Wojciecha Zaskórskiego, który w rozmowie z nami zaznaczył “Lenovo to zdecydowanie numer jeden, jeśli chodzi o komputery w globalnym ujęciu, ale też w Europie i w Polsce!”

Lenovo NPT 2024: “Lenovo to zdecydowanie numer jeden, jeśli chodzi o komputery w globalnym ujęciu, ale też w Europie i w Polsce!”- podkreślił Wojciech Zaskórski, General Manager Lenovo Polska

 

Na można pominąć komentarza Tomasza Klewinowskiego, SMB & Channel Director w Lenovo Polska który w rozmowie z nami podkreślił “Lenovo to w tej chwili najbardziej kompleksowy dostawca IT w Polsce”

Lenovo NPT 2024: “Lenovo to w tej chwili najbardziej kompleksowy dostawca IT w Polsce” – potwierdza Tomasz Klewinowski, SMB & Channel Director w Lenovo Polska

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE