Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Koncept Nyx projekt przygotowany przez specjalny zespół Dell Technologies pod nazwą Experience Innovation Group (EIG) pokonuje granice czasoprzestrzeni.

Jeden z najczęstszych i najbardziej frustrujących problemów pojawia się, gdy wielu graczy pod jednym dachem musi rywalizować o dostęp do swoich ulubionych tytułów, zmagając się z ograniczoną przepustowością sieci Wi-Fi.

Ale czy tak musi być?

Niekoniecznie. Zadanie to nie jest łatwe, ale właśnie w tym kierunku zmierza Alienware. Absolutnie rewolucyjne rozwiązanie umożliwia jednoczesną rozrywkę graczom przebywającym pod tym samym dachem, dając im łatwy dostęp do pełnej biblioteki tytułów, a także pozwala na grę na dowolnym urządzeniu. Pod uwagę wzięto również graczy, którzy zechcieliby zmieniać ekrany podczas gry.

Tym rozwiązaniem jest Koncept Nyx

Koncept Nyx to projekt badawczo-rozwojowy przygotowany przez specjalny zespół rozwojowy Dell Technologies pod nazwą Experience Innovation Group (EIG). Jest następcą wcześniejszych rozwiązań od Alienware, których zaawansowanie pozwoliło wyznaczyć nowe standardy oraz ulepszyć wrażenia płynące z gamingu na komputerach osobistych. Przykładem są najcieńsze laptopy gamingowe, takie jak Concept UFO. Alienware po raz kolejny rewolucjonizuje doświadczenia gamingowe przyszłości.

 

 

Wyobraź sobie teraz, że właśnie eksplorujesz zakamarki Night City w Cyberpunk 2077 na komputerze stacjonarnym w swoim pokoju. Reszta domowników siedzi przy swoich laptopach i tabletach w salonie, rywalizując ze sobą podczas kolejnego meczu w Rocket League. Odwiedziła Was również kuzynka, która właśnie buduje nowy świat w Minecrafcie na ekranie swojego telefonu komórkowego. Właśnie zgłodniałeś, schodzisz więc na dół – nie musisz jednak rezygnować z rozgrywki, możesz szybko przełączyć się między urządzeniami i kontynuować grę w Cyberpunk 2077 dokładnie tam, gdzie ją przerwałeś. Teraz jednak, skorzystasz z dobrodziejstw 65-calowego telewizora zawieszonego na ścianie salonu.

 

Właśnie tak, ma wyglądać granie w przyszłości. Ta przyszłość zaczyna nabierać kształtów już dziś

Koncept Nyx pokazuje rolę, jaką może odegrać przetwarzanie na brzegu infrastruktury – gdzie wymagające obliczenia gier mogą być wykonywane w domu – przy użyciu lokalnej sieci. Dzięki przetwarzaniu lokalnemu (w przeciwieństwie do konieczności przesyłania i odbierania danych z odległych serwerów), opóźnienia są o wiele niższe, a tym samym zostaje zwiększona przepustowość i responsywność połączenia. Dzięki temu zabiegowi, multiplayer lag może zmaleć do kilku milisekund, co znacznie przyspieszy działanie współczesnych systemów gier w chmurze.

Alienware przygląda się również temu, jak zasilać cztery strumienie gier jednocześnie i umożliwić inteligentne przełączanie między urządzeniami oraz korzystanie z centralnej biblioteki wszystkich gier, niezależnie od platformy, na której dokonano zakupu. Byłaby to prosta aplikacja, która zapewnia natychmiastowy dostęp do całego katalogu produkcji, oferując tym samym bezproblemową zabawę na każdym, odpowiednim sprzęcie domowym.

 

IEM 2022 odbędzie się przy udziale widowni. Do katowickiego Spodka wejdą jednak tylko zaszczepieni.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

3,272FaniLubię
8,021ObserwującyObserwuj
1,060SubskrybującySubskrybuj

POLECANE

Lenovo rozdało motocykle Ducati Monster! Wyścigowy finał konkursu „Forza Ducati! Forza Lenovo!”

Rozpoczęty wiosną ubiegłego roku konkurs „Forza Ducati!Forza Lenovo!” zakończył się i czas na przekazanie zwycięzcom nagród. A te są imponujące: 15 motocykli Ducati Monster...

NOWE WYDANIE

NAJNOWSZE