Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

KOMSA Poland powierza Monice Czech nowo utworzone stanowisko KNOX Focus Sales Specialist

KOMSA Poland informuje o utworzeniu i powierzeniu nowego stanowiska KNOX Focus Sales Specialist Monice Czech.

Do obowiązków Moniki Czech na ww. stanowisku będzie należeć również pomoc
w administrowaniu i przetwarzaniu licencji Samsung Knox oraz wszystkich dodatków, odnowień, rejestracji kluczy próbnych.

 

– Moim celem i zadaniem jako KNOX Sales Specialist będzie przede wszystkim zwiększenie sprzedaży i wspieranie portfolio urządzeń mobilnych, korporacyjnych oraz Iot marki Samsung – zapowiada Monika Czech. – Dzięki dotychczasowemu doświadczeniu w branży dystrybucji ICT oraz szkoleniom i certyfikacjom zapewnionym przez Samsung w zakresie Mobile Solutions będę dążyć do efektywnego przekazywania wiedzy współpracownikom, resellerom oraz ich klientom w zakresie prezentacji technicznych i sprzedażowych.

 

Nowe, specjalnie utworzone stanowisko w strukturach KOMSA Poland to już kolejny krok ku zacieśnieniu współpracy z brandem Samsung Knox. W tym roku zespół Handlowy RAM uzyskał bowiem 6 odznak certyfikujących w zakresie doradcy usług Samsung Knox na poziomie „Associate”. Certyfikaty otrzymali Aleksandra Chorążewska, Natalia Goławska, Luiza Beda, Patrycja Marchlewska, Tomasz Launer i Aleksander Parnowski.

Monika Czech z firmą KOMSA związana jest od 2009 roku, czyli 14 lat. W polskim oddziale pracowała dotychczas na stanowiskach Account Managera i Product Managera.

 

Inspirujące i innowacyjne spotkanie z partnerami! Samsung Channel Meeting 2023 – poznaliśmy najlepsze firmy partnerskie dywizji Mobile!

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE