Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Już co piąty sprzedany w Polsce monitor interaktywny to Newline. Udział rynkowy Newline Interactive wyniósł 19.06% – co daje marce 1. miejsce w Polsce

Newline Interactive to dobrze znany na polskim rynku dostawca monitorów interaktywnych. Odpowiedź na pytanie – jak dobrze znany – przyniosło podsumowanie sprzedaży w roku 2023. Raport przygotowany przez Futuresource Consulting nie pozostawia wątpliwości – co 5. sprzedany w Polsce monitor interaktywny to Newline. Udział rynkowy Newline Interactive wyniósł 19.06% – co daje marce 1. miejsce w Polsce.

Monitory interaktywne Newline używane są w szkołach i biurach. Cieszą się dużym zainteresowaniem ze względu na łatwą obsługę i liczne funkcje podnoszące efektywność oraz wiarygodność producenta z 30-letnim doświadczeniem.

 

„Bardzo cieszymy się z sukcesu sprzedażowego, który dzielimy z naszym dystrybutorem, firmą Agraf Sp. z o.o. i partnerami. Deklaruję, że dołożymy wszelkich starań, aby ten wynik utrzymać, a nawet poprawić. Do oferty Newline wchodzą właśnie monitory interaktywne Newline LyraPRO i ElaraPRO z certyfikatem Google EDLA i systemem operacyjnym Android 13. Przyszedł też czas na naturalne rozszerzenie naszej oferty i w tym roku do monitorów interaktywnych dołożymy wyświetlacze Direct View LED oraz monitory dedykowane Digital Signage.” – informuje Piotr Morko, Senior Marketing Manager EMEA, Newline Interactive.

 

Piotr Morko, Senior Marketing Manager EMEA, Newline Interactive.

 

Producent wprowadza wyświetlacze Direct View LED all-in-one w rozmiarach – 120”, 150” i 180 cali. Zapowiada również szeroką gamę monitorów do Digital Signage w rozmiarach od 43 do 98-cali z oprogramowaniem do zarządzania treścią.

 

Dla naszych partnerów uzupełnienie oferty o nowe rozwiązania to szansa na kompleksowe realizowanie projektów w oparciu o jedną markę. Naszym atutem poza parametrami i jakością urządzeń oraz wiarygodnością dostawcy obecnego na sześciu kontynentach jest odpowiedzialność środowiskowa. Staramy się ograniczać ślad węglowy i na partnerów wybieramy firmy, które mają spójne z nami poglądy w tym zakresie. Nasze wysiłki na rzecz poprawy efektywności energetycznej są potwierdzone licznymi certyfikatami, co jest szczególnie ważne dla coraz większej liczby klientów, szukających niezawodnych rozwiązań.” – podsumowuje Piotr Morko

 

Newline Interactive uzyskała między innymi takie certyfikaty jak: CE (EMC + LVD + FCC), RoHS, Reach czy Energy Star, co świadczy o zaangażowaniu w zmniejszanie wpływu produktów firmy na środowisko. Newline Interactive została założona w 2012 roku w USA. Firma należy do grupy HiteVision, czyli największego producenta monitorów interaktywnych na świecie, właściciela 418 patentów. Produkty są dystrybuowane w 60 krajach i cieszą się ogromnym zaufaniem klientów oraz partnerów biznesowych. Biura firmy znajdują się w Teksasie, Hiszpanii, Polsce, Niemczech, we Włoszech, w Indiach, Chinach, Korei oraz na Tajwanie. Marka kojarzy się z niezawodnością, oraz intuicyjną i łatwą obsługą. Właśnie to jest kluczem do sukcesu Newline. Do charakterystycznych cech urządzeń należą znakomita jakość obrazu oraz wyjątkowa precyzja pisania.

W 2022r. firma Newline Interactive jako pierwsza zaproponowała monitory interaktywne z Android 11. Oferta na rok 2024 obejmuje monitory z Android 13 i certyfikatem Google EDLA.  Urządzenia są  wyposażone w powłokę antybakteryjną z certyfikatem TUV oraz USB-C z możliwością przesyłania wideo, dźwięku, dotyku, danych i zasilania. Klienci mogą również skorzystać z atrakcyjnej oferty uchwytów ściennych oraz mobilnych stojaków. Wśród propozycji Newline są też wysokiej jakości kamery i mikrofony do wideokonferencji. Monitory można dodatkowo wyposażyć w komputery OPS. Monitory Newline oferują również podwójną ochronę oczu dzięki zastosowaniu dodatkowej, sprzętowej redukcji niebieskiego światła.

W ofercie firmy znajduje się również obsługiwany dotykiem 27-calowy monitor Newline FLEX. Sprzedaż produktów Newline w Polsce odbywa się przez autoryzowany kanał dystrybucji. Dystrybutorem urządzeń jest AGRAF Sp. z o.o., który prowadzi również serwis gwarancyjny Newline w Polsce. W 2023 r. Newline Interactive oraz Agraf Sp. z o.o. zyskały prawo do korzystania z tytułu: „PARTNER PROGRAMU Laboratoria Przyszłości”. Monitory interaktywne Newline Lyra oraz Newline FLEX trafiły do Showroomu Laboratoriów Przyszłości w Warszawie i Wrocławiu.

 

HP Partner Excellence Award 2023 – HP Inc Polska nagrodziło najlepsze firmy partnerskie, uroczyście świętując osiągniecia minionego roku i rozmawiając o wizji przyszłości 

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE