Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

“Jak się okazuje, nowoczesność, ekologia i ekonomia mogą iść w parze” – podkreślił Robert Reszkowski z Epson Polska podczas konferencji “AB Możliwości i Rozwój”

Konferencja “AB Możliwości i Rozwój” w tym roku pobiła rekord frekwencji. Wśród licznych przedstawicieli partnerów i vendorów współpracujących z wrocławskim dystrybutorem nie zabrakło także firmy Epson. 

Jedna z najważniejszych firm na rynku jeśli chodzi o obszar druku oraz lider w obszarze projekcji – Epson, był a jednym z gości na “AB Możliwości i Rozwój 2023”.

Epson jest jednym z liderów rynku druku, a przy tym firmą, której innowacyjne i proekologiczne podejście do biznesu znajduje uznanie także w Polsce. Rozwiązania tej japońskiej firmy są od lat dystrybuowane przez AB S.A. Podczas konferencji “AB Możliwości i Rozwój” przed kamerami IT Reseller TV firmę Epson reprezentował Robert Reszkowski, Business Sales Manager w Epson.

 

“W najbliższej przyszłości planujemy wprowadzić nowe rozwiązania, które ułatwią państwu współpracę z AB i pokażą, że nowoczesność dla Epsona i AB nie oznacza tylko nowoczesnych technologii, ale też nowoczesny sposób myślenia, w którym ekologia i nowoczesny sposób myślenia są bardzo istotne” – powiedział Robert Reszkowski, Epson – (…) “Jak się okazuje, nowoczesność, ekologia i ekonomia mogą iść w parze!”

 

 

Jak co roku konferencja przyciągnęła wielu partnerów firmy, zarówno resellerów, jak i współpracujących z AB vendorów. Tym razem było to wydarzenie rekordowe, które zgromadziło wielu uczestników rynku IT w Polsce. Organizatorzy jeszcze podnoszą sobie poprzeczkę, zapowiadając, że przyszłoroczna edycja przyćmi tę, którą mogliśmy obserwować w tym roku w Krakowie:

“AB Możliwości i Rozwój 2023 to doskonała okazja by spotkać się, porozmawiać o najnowszych trendach, podzielić się doświadczeniami i zbudować nowe relacje” – podkreśliła Patrycja Gawarecka, AB S.A.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE