Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

“AB Możliwości i Rozwój 2023 to doskonała okazja by spotkać się, porozmawiać o najnowszych trendach, podzielić się doświadczeniami i zbudować nowe relacje” – podkreśliła Patrycja Gawarecka, AB S.A.

AB Możliwości i Rozwój to wydarzenie organizowane co roku przez lidera polskiego rynku dystrybucyjnego. Głosu na temat tego spotkania udzieliła IT Resellerowi Patrycja Gawarecka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu AB S.A.

AB, największy dystrybutor na polskim rynku, po raz kolejny zorganizował swoje wydarzenie z cyklu AB Możliwości i Rozwój. Jak co roku konferencja przyciągnęła wielu partnerów firmy, zarówno resellerów, jak i współpracujących z AB vendorów. Mocnym punktem spotkania były dwie debaty. Szczególnie ciekawa była debata liderów, w której wzięli udział przedstawiciele firm takich jak HPE, Samsung Memory, Dell Technologies oraz, oczywiście AB S.A. Tematem była ewolucja rynku IT.

Najważniejsze jednak było stworzenie partnerom AB możliwości do spotkania się, tak wzajemnie, jak i z vendorami i przedstawicielami wrocławskiego dystrybutora. AB podeszło do roli organizatora z dużym rozmachem, co widać było zarówno w warstwie merytorycznej wydarzenia, jak i w licznym gronie odwiedzających AB Możliwości i Rozwój 2023 partnerów.

 

“W tym roku gościliśmy w Krakowie. Rekordowa była liczba uczestników, ponad 350 osób; przedstawicieli resellerów, vendorów i pracowników AB. Konferencja odbyła się pod hasłem “Twój ruch! Zbuduj swoją przewagę w świecie IT”. Jest to doskonała okazja by spotkać się na żywo, porozmawiać o najnowszych trendach, podzielić się doświadczeniami i zbudować nowe relacje” – powiedziała Patrycja Gawarecka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu AB S.A.

 

 

Szefowa sprzedaży AB skorzystała także z okazji, by podziękować partnerom firmy za świetne wyniki. A jest za co dziękować, bo resellerzy i integratorzy obdarzyli kolejny rok z rzędu dużym zaufaniem wrocławską firmę, realizując z AB wiele swoich projektów. Widać to dobrze w wynikach, które uzyskuje AB.

 

“Bardzo dziękuję wszystkim partnerom, resellerom i vendorom. Ten rok, to ponad 15 mld zł obrotu w całej grupie AB. Pokazujecie, że jesteśmy dystrybutorem pierwszego wyboru. Liderem. Ogromnie Wam za to dziękujemy” – dodaje Patrycja Gawarecka, AB S.A.

 

AB Możliwości i Rozwój 2023 okazało się rekordowym w całym cyklu, a organizatorzy jeszcze podnoszą sobie poprzeczkę, zapowiadając, że przyszłoroczna edycja przyćmi tę, którą mogliśmy obserwować w tym roku w Krakowie.

 

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE