Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

IT Reseller TV “Liderzy Branży” – “Gaming to ważna część naszej działalności” podkreślił podczas IEM 2023 John Miedema z Lenovo

Lenovo, sponsor tegorocznego Intel Extreme Masters, od kilku lat intensyfikuje swoje działania w obszarze gamingu. Sukces marki Legion potwierdza, że wysiłki producenta są docenianie przez użytkowników. Podczas tegorocznego IEM’u mieliśmy okazję porozmawiać z istotną dla tego obszaru osobą. John Miedema, Director of Product and Business Development Management EMEA w Lenovo był gościem IT Reseller TV “Liderzy Branży”. 

Od kilku lat Lenovo konsekwentnie rozwija markę Legion, w której portfolio znajdziemy rozwiązania dla graczy, od peryferiów, jak myszy, słuchawki czy klawiatury, aż po topowe laptopy i desktopy dla graczy. Wraz z rozwojem gamingu jako trendu, Legion zyskiwał coraz większą siłę w gronie produktów Lenovo. Miedzy innymi o tym, ale także o przyszłości branży, rozmawiamy z Johnem Miedema, Director of Product and Business Development Management EMEA w Lenovo.

 

“Sądzę, że bardzo ważne dla nas, Lenovo, jest wzrastanie jako brand. Jeśli spojrzysz na gaming, gdzie jesteśmy obecni około 5 lat z marką Legion (…), to jest to aktualnie mniej więcej 20% naszego biznesu w gamingu. Licząc wspólnie, laptopy i desktopy, jesteśmy światowym numerem jeden w gamingu. Sądzę, że to istotna część naszej codziennej działalności” – powiedział w rozmowie, którą w całości można zobaczyć na naszym kanale na YouTube, John Miedema, Director of Product and Business Development Management EMEA w Lenovo.

 

 

Lenovo rzeczywiście zrobiło w ostatnich latach pokaźne postępy w obszarze gamingu. Trudno nie zauważyć też jak konsekwentnie firma rozwija swoje laptopy dla graczy. Coś, na co często zwracamy uwagę przyglądając się maszynom różnych marek, to fakt, że większość nowych komputerów z rodziny Legion, chociaż posiada wybitne gamingową konfigurację, zachowuje stylistykę, która pozostaje dość elegancką. Tym samym, taki laptop nie będzie raził ani na biurku gracza, ale też w żadnym innym środowisku.

Powyższą rozmowę nagraliśmy podczas IEM 2023 w Katowicach. Wydarzenie to jest najważniejszym świętem gamingu w Polsce, finałem globalnego cyklu turniejów. Na te kilka dni cały świat esportu zwraca się właśnie ku Katowicom. O tym wydarzeniu rozmawialiśmy także z Adrianem Kostrzebskim, rzecznikiem prasowym ESL:

IEM 2023: “To jest ta impreza, na której warto być, na która przyjeżdżają wszyscy” ocenia Adrian Kostrzebski, rzecznik prasowy ESL

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE