Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

IT Champions 2023: “Transformacja energetyczna jest dziś elementem niezbędnym do budowania lepszej przyszłości” – podkreśla Mirosław Pisaniec, Schneider Electric

Eksperci w dziedzinie energetyki, Schneider Electric, w tym roku z dwiema statuetkami IT Champion: w kategorii “Zasilanie gwarantowane data center” oraz indywidualnej kategorii “Dyrektor sprzedaży / Szef Kanału Partnerskiego” dla Mirosława Pisańca, Sales Channel Managera na rynki Polski, Czech i Słowacji.

Gala magazynu IT Reseller to nie tylko spotkanie branżowe, ale też uroczyste rozdanie nagród dla wyróżniających się firm i ich liderów. Tegoroczna edycja IT CHAMPIONS 2023 odbyła się w nowym otoczeniu – tym razem naszych gości zaprosiliśmy do hotelu Raffles Europejski. Dotychczasowa lokalizacja, hotel Bristol, okazała się już za mała na potrzeby rosnącego z roku na rok wydarzenia. Wśród nagród IT Champions 2023 znalazły się dwie, które trafiły do Schneider Electric – globalnego potentata rozwiązań energetycznych.

 

“Ta nagroda ma dla nas bardzo szczególne znaczenie. (…) Postrzegam to jako wyraz uznania dla przyjętego przez nas modelu pracy z rynkiem, polegającego na umiejętnym połączeniu strategii sprzedażowych, marketingowych i modelu operacyjnego działania, w pakiet wspólnych korzyści dla klientów i partnerów biznesowych” – podkreślił Mirosław Pisaniec, Sales Channel Manager na rynki Polski, Czech i Słowacji w Schneider Electric.

 

 

Warto zaznaczyć, że patronat nad galą IT CHAMPIONS 2023, objęły firmy: Intel oraz Microsoft oraz najważniejsze organizacje branżowe: Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji – PIIT, Polska Izba Komunikacji Elektronicznej – PIKE, ZIPSEE – Związek Cyfrowa Polska, Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji – KIGEiT oraz Fundacja Digital Poland. Partnermi mediowymi były takie zaprzyjaźnione z redakcją media takie jak: Cyberdefence24, ISBnews, CHIP Polska, Focus Polska, Pure PC, Instalki.pl oraz Tabletowo.

 

Zobacz film z uroczystej gali IT Champions 2023 i poznaj zwycięzców!

IT Champions 2023 – Niezwykle prestiżowe nagrody branżowe zostały wręczone! Zobacz film i poznaj zwycięzców!

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE