Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

IT Champions 2023 – Niezwykle prestiżowe nagrody branżowe zostały wręczone! Zobacz film i poznaj zwycięzców!

W branży skojarzenia z galą IT CHAMPIONS to od kilku lat świetna atmosfera, dobra zabawa, znakomici goście. Przede wszystkim jednak otrzymanie statuetki przyznawanej przez czytelników i redakcję ITReseller jest słusznym powodem do dumy. Jako jedyna taka nieproduktowa nagroda jest dla zwycięzców bardzo cenna. Jak przebiegała tegoroczna edycja? O tym przeczytacie poniżej.

Nasza tegoroczna gala IT CHAMPIONS 2023 odbyła się w nowym otoczeniu – tym razem naszych gości zaprosiliśmy do hotelu Raffles Europejski, który mieści się przy Krakowskim Przedmieściu 13. Nasze wydarzenie z roku na rok rozrasta się, dlatego po kilku latach współpracy z hotelem Bristol zdecydowaliśmy się na większą przestrzeń, która podtrzyma dystyngowany charakter ceremonii wręczania statuetek.

– To bez wątpienia wielki zaszczyt, ale i niezwykła przyjemność, nie tylko móc gościć, ale i nagradzać tak znakomitych gości, z całą pewnością elitę branży IT w Polsce. Chciałbym Wam bardzo serdecznie podziękować za zaufanie i za to, że nasza gala na stałe wpisała się w kalendarz naszej branży, stając się idealną okazją do ukoronowania Waszej ciężkiej pracy niezwykle prestiżowym tytułem IT Championa branży IT w Polsce. Drodzy przyjaciele dziękuję że jesteście z nami. Pamiętajcie że zawsze możecie na nas liczyć! – podkreślił Mariusz Laurisz, CEO IT Reseller.

 

– Gala IT Champions to coś więcej niż tylko rozdanie branżowych nagród. To okazja do spotkania się całej branży, ale też wymiany doświadczeń i poglądów czemu sprzyjają zorganizowane przez nas dwie debaty. Ten merytoryczny element gali to świetna metoda na poznanie opinii liderów w kluczowych dla branży tematach – dodał redaktor naczelny, Krzysztof Bogacki.

Warto podkreślić, że patronat nad galą IT CHAMPIONS 2023, objęły firmy: Intel oraz Microsoft oraz najważniejsze organizacje branżowe: Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji – PIIT, Polska Izba Komunikacji Elektronicznej – PIKE, ZIPSEE – Związek Cyfrowa Polska, Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji – KIGEiT oraz Fundacja Digital Poland. Partnermi mediowymi były takie zaprzyjaźnione z redakcją media takie jak: Cyberdefence24, ISBnews, CHIP Polska, Focus Polska, Pure PC, Instalki.pl oraz Tabletowo.

 

Jeszcze raz dziękujemy, że byliście z nami! Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! Zapraszamy także do relacji z tego niezwykłego wydarzenia:

IT Champions 2023 – Niezwykle prestiżowe nagrody branżowe, wydawnictwa IT Reseller zostały wręczone! Poznaj zwycięzców!

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE