Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

[wpdevart_countdown text_for_day="Dni" text_for_hour="Godzin" text_for_minut="Minut" text_for_second="Sekund" countdown_end_type="date" font_color="#000000" hide_on_mobile="show" redirect_url="" end_date="21-09-2020 12:00" start_time="1600339301" end_time="0,1,1" action_end_time="hide" content_position="center" top_ditance="10" bottom_distance="10" ][/wpdevart_countdown]

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

IT Champions 2023: “Stawiamy na ekosystem, stawiamy na transformację cyfrową” – podkreślił Dariusz Kwieciński, prezes Fujitsu Polska

Gala magazynu IT Reseller po raz kolejny skupiła czołowe postaci z najważniejszych firm w branży. Tego wieczoru świętowaliśmy wspólnie po raz kolejny, nagradzając najskuteczniejsze firmy i wybitne osobistości. Wśród nagrodzonych przedsiębiorstw znalazło się także Fujitsu Polska.

Tegoroczna gala IT CHAMPIONS odbyła się w nowej lokalizacji. “Przeprowadzka” nie była jednak daleka: Hotel Bristol zamieniliśmy na leżący na przeciwko Hotel Raffels Europejski. Większa przestrzeń, eleganckie wnętrze i, co pozostało niezmienne, znakomici goście – to wszystko złożyło się na jakość wydarzenia, którego finałem było wręczenie nagród IT Champions.

Nagrody w kategorii “Transformacja Cyfrowa” oraz “Zarządzanie infrastrukturą”  zdobyło Fujitsu Polska – firma, która od lat pomaga swoim klientom zrozumieć i wprowadzić coraz więcej cyfrowych udogodnień do prowadzonego biznesu. Nagrodę w imieniu firmy odbierał Prezes Zarządu firmy, Dariusz Kwieciński.

 

– Bardzo się cieszę, że kolejny rok z rzędu zostaliśmy nagrodzeni. To dla nas bardzo ważne, bowiem dowodzi, że kierunek naszej pracy i zmian jest słuszny – powiedział Dariusz Kwieciński – (…) Stawiamy na ekosystem, stawiamy na transformację cyfrową, mamy nadzieję, że w przyszłości jeszcze bardziej wpiszemy się w potrzeby transformacji cyfrowej, które wynikają z potrzeb klientów.

 

 

Warto podkreślić, że patronat nad galą IT CHAMPIONS 2023, objęły firmy: Intel oraz Microsoft oraz najważniejsze organizacje branżowe: Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji – PIIT, Polska Izba Komunikacji Elektronicznej – PIKE, ZIPSEE – Związek Cyfrowa Polska, Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji – KIGEiT oraz Fundacja Digital Poland. Partnermi mediowymi były takie zaprzyjaźnione z redakcją media takie jak: Cyberdefence24, ISBnews, CHIP Polska, Focus Polska, Pure PC, Instalki.pl oraz Tabletowo.

 

Zobacz film z uroczystej gali IT Champions 2023 i poznaj zwycięzców!

IT Champions 2023 – Niezwykle prestiżowe nagrody branżowe zostały wręczone! Zobacz film i poznaj zwycięzców!

 

Dodaj komentarz

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POLECANE

3,272FaniLubię
10,608ObserwującyObserwuj
1,570SubskrybującySubskrybuj

NOWE WYDANIE

POLECANE

NAJNOWSZE